przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 28 czerwca 2016

Prezydenci Polski i Węgier na uroczystościach z okazji rocznicy Czerwca ‘56

Prezydenci Polski Andrzej Duda i Węgier János Áder przybyli we wtorek do Poznania, by wziąć udział w głównych uroczystościach z okazji 60. rocznicy Poznańskiego Czerwca ’56. 
Sobota, 25 czerwca 2016

"Gdyby nie było Radomia, może nie byłoby Solidarności"

- Gdyby nie było Radomia, gdyby nie było tamtych zdarzeń, gdyby nie było tamtego bohaterstwa, może nie byłoby Solidarności - powiedział w sobotę prezydent Andrzej Duda podczas obchodów rocznicy Wydarzeń Radomskich 1976 roku. 
Piątek, 24 czerwca 2016

Andrzej Duda obejrzał wystawę towarzyszącą ŚDM

W Muzeum Narodowym w Krakowie można od piątku oglądać jedyną oficjalną wystawę towarzyszą Światowym Dniom Młodzieży. Ekspozycja „Maria. Mater Misericordiae” odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, który obejrzał ją w piątek. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

"Takich obywateli, jak rodzą się na Śląsku, Polska bardzo potrzebuje" 

Będziemy czynili wszystko, aby dobra zmiana się udała i żeby nawet ci, którzy próbują w niej przeszkodzić, nie dali rady – mówił w czwartek w Tychach prezydent Andrzej Duda. Mieszkańców miasta prosił „o nowych Polaków” i dziękował za powstania śląskie. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Wieńce pod pomnikami Korfantego i Piłsudskiego

Prezydent Andrzej Duda złożył w czwartek w Katowicach wieńce pod pomnikami Wojciecha Korfantego oraz marszałka Józefa Piłsudskiego. Uczczeniem pamięci tych przedwojennych polityków prezydent rozpoczął wizytę w woj. śląskim. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

Prezydent w Bieruniu podziękował Ślązakom za przywiązanie do wartości 

Prezydent podczas wizyty w Bieruniu podziękował Ślązakom za przywiązanie do rodziny, pracy i solidarności. W Dniu Ojca złożył życzenia wszystkim ojcom, podkreślając ciążącą na nich odpowiedzialność za rodzinę. 
Sobota, 18 czerwca 2016

Prezydent: Ten terminal to widomy znak budowania silnej Polski

Patronem terminala LNG w Świnoujściu jest od soboty prezydent Lech Kaczyński, który dekadę temu - w 2006 r. - przedstawił koncepcję budowy gazoportu. W uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej wziął udział Prezydent RP Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 13 czerwca 2016

"Anakonda-16 odpowiada na współczesne wyzwania" 

- Anakonda-16 odpowiada na wyzwania współczesnych czasów, na obecną architekturę bezpieczeństwa w Europie; ma służyć pokazaniu jedności sojuszniczej - powiedział prezydent Andrzej Duda, który w poniedziałek obserwował ćwiczenia. 
1 POPRZEDNIA 31323334353637  45
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.