przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 9 marca 2016

Para Prezydencka na inauguracji IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/_9VBbAFyC-0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Para Prezydencka wzięła w środę w Zakopanem udział w ceremonii otwarcia IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Oficjalnego otwarcia na stadionie Wielkiej Krokwi dokonała Agata Kornhauser-Duda. 
Wtorek, 8 marca 2016

"Zrealizujemy naprawę Rzeczpospolitej - krok po kroku"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Wlh2h4nNGk0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Polska wymaga zrównoważonego rozwoju – mówił we wtorek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Otwocka w Parku Miejskim. – Absolutnie nie zapominam o moich wyborczych zobowiązaniach – podkreślił. 
Wtorek, 8 marca 2016

Prezydent w Narodowym Centrum Badań Jądrowych

Prezydent Andrzej Duda zwiedził we wtorek Narodowe Centrum Badań Jądrowych, które jest jednym z największych instytutów naukowych w Polsce. 
Sobota, 5 marca 2016

Prezydent z młodymi narciarzami na stoku w Istebnej   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/CXQMjeTbCEM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent wraz z małżonką odwiedził w sobotę Beskid Śląski. Andrzej Duda razem z podopiecznymi fundacji „Dorastaj z nami” zjeżdżał na nartach w ośrodku Złoty Groń w Istebnej, wręczył też medale młodym zwycięzcom zawodów narciarskich. 
Piątek, 4 marca 2016

Prezydent na Mistrzostwach Polski Parlamentarzystów i Samorządowców w Narciarstwie Alpejskim

Prezydent Andrzej Duda otworzył w piątek w Karpaczu Mistrzostwa Polski Parlamentarzystów i Samorządowców w Narciarskie Alpejskim. Impreza odbyła się na kompleksie narciarskim Śnieżka. 
Sobota, 27 lutego 2016

"Swobodne przekraczanie granic to wielki dorobek zjednoczonej Europy"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/rqbML6_B6Xg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda otworzył w sobotę VII bieg „Szlak bez Granic” Witów–Oravice. Na górnej stacji narciarskiej spotkał się z uczestnikami biegu. Prezydent zaznaczył, że swobodne przekraczanie granic to wielki dorobek zjednoczonej Europy. 
Czwartek, 18 lutego 2016

Prezydent wziął udział w narciarskim Memoriale Marii Kaczyńskiej    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/F7Fgu-ksUKs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda wziął w czwartek udział w narciarskim IV Memoriale Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju. - Memoriał to najpiękniejszy pomnik, jaki można budować pani prezydentowej - powiedział. 
Środa, 10 lutego 2016

Prezydent na 90-leciu Miasta Gdyni: Tu zawsze mieszkali ludzie wolni 

90 lat w państwie, które istnieje od 1050 lat to rzeczywiście krótka historia, i to zasługuje na szczególne zaakcentowanie – powiedział prezydent Andrzej Duda na obchodach 90. rocznicy nadania Gdyni praw miejskich. 
1 POPRZEDNIA 32333435363738  43
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.