Menu rozwijane

W Siemiatyczach na Podlasiu Prezydent Andrzej Duda złożył wizytę w zakładzie Pronar sp. z. o.o. Firma jest liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych.
Prezydent Andrzej Duda złożył wizytę na Podlasiu, gdzie spotkał się z przedstawicielami mniejszości białoruskiej w Polsce.
Z żołnierzami 16. batalionu powietrznodesantowego w Krakowie Andrzej Duda świętował Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa.
Polak potrafi, można u nas robić rzeczy na absolutnie nie tylko europejskim, ale także światowym poziomie – akcentował Prezydent Andrzej Duda po wizycie w zakładach produkcyjnych firmy Bruk-Bet Sp. z o.o.
Prezydent Andrzej Duda odwiedził część Uzdrowiskową Kopalni Soli w Wieliczce, w której prowadzona jest m.in. rehabilitacja po przebyciu choroby COVID-19. To jedyny ośrodek tego typu w Polsce.
Konieczność stworzenia możliwości przedostania się na drugą stronę Dunajca była oczywista i była niezwykle pilna – podkreślił Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty na terenie przebudowy mostu na Dunajcu (gmina Wierzchosławice) w woj. małopolskim.
Prezydent RP Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda odwiedzili Karpacki Oddział Straży Granicznej w Nowym Sączu. Prezydent podkreślał, że Oddział rozwija się znakomicie.
Prezydent Andrzej Duda odwiedził teren budowy Północnej Obwodnicy Krakowa. – To wielka i niezwykle oczekiwana inwestycja – podkreślił.
07.05.2021
Z okazji Dnia Strażaka Prezydent Andrzej Duda, który spotkał się ze strażakami ochotnikami jednostki OSP w Makowie Podhalańskim Dolnym podkreślał, że strażacy ochotnicy są sercem polskiej straży pożarnej.
Na Górze św. Anny (woj. opolskie) Prezydent Andrzej Duda wziął dziś udział w uroczystościach z okazji setnej rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów Prezydent Andrzej Duda, sadząc drzewa w Leśnictwie Bączki, zainaugurował ogólnopolską akcję „Łączą nas drzewa”.
Prezydent Andrzej Duda wziął dziś udział w obchodach rocznicy wydarzeń Bydgoskiego Marca 1981. Wydarzenia sprzed 40 laty były jednym z najdramatyczniejszych momentów karnawału „Solidarności”.
Firma, w której dziś jesteśmy, jest największym producentem urządzeń grzewczych na paliwo stałe w Polsce; to są produkty bardzo nowoczesne i niezwykle innowacyjne – mówił Prezydent, odwiedzając spółkę DEFRO w Rudzie Strawczyńskiej (woj. świętokrzyskie).
Andrzej Duda, jak co roku, zainaugurował charytatywne zawody w narciarstwie „12H Slalom Maraton Zakopane”. Podczas imprezy pozyskiwane są fundusze na rehabilitację i integrację dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.
Trzymam kciuki, by prowadzone tu badania się powiodły i żebyśmy w 2022 r. mieli na rynku polski preparat przeciwko koronawirusowi – podkreślił Prezydent Andrzej Duda.