przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 15 września 2019

Wielkie święto plonów w Spale 

– Zapewniacie Polsce jeden z najważniejszych segmentów bezpieczeństwa: bezpieczeństwo żywnościowe. Z całego serca Wam za to dziękuję – mówił Prezydent, zwracając się do rolników podczas tradycyjnych Dożynek Prezydenckich. 
Sobota, 14 września 2019

Para Prezydencka na Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw w Skierniewicach

Dzięki pracy rolników, ich trudowi i ich miłości do polskiej ziemi, my wszyscy mamy zapewnione bezpieczeństwo żywnościowe – mówił Andrzej Duda, który wraz z Małżonką wziął udział w 42. Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw organizowanym w Skierniewicach. 
Piątek, 13 września 2019

Spotkanie z mieszkańcami Białobrzegów 

– Chciałbym móc na koniec swojej prezydenckiej misji usłyszeć od zwykłej polskiej rodziny: „żyje nam się lepiej niż wtedy, kiedy pan zaczynał”. Jeżeli to będę mógł usłyszeć, to będzie dla mnie największa nagroda – mówił Andrzej Duda w Białobrzegach. 
Niedziela, 8 września 2019

Prezydent na Mszy Świętej XXVII Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej

Prezydent Andrzej Duda wziął udział we Mszy Świętej XXVII Pielgrzymki Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Tegoroczne hasło pielgrzymki brzmi: „Oblubieniec jest z Wami” 
Czwartek, 5 września 2019

Prezydent w województwie zachodniopomorskim 

Przez długi czas nie było u nas sprawiedliwego podziału dóbr; on się zaczął dopiero cztery lata temu – mówił Andrzej Duda w Sianowie podczas spotkania z mieszkańcami powiatu koszalińskiego. Prezydent odwiedził także Zieleniewo w powiecie kołobrzeskim. 
Czwartek, 5 września 2019

Wizyta w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie 

Prezydent spotkał się z funkcjonariuszami w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie. 
Wtorek, 3 września 2019

Prezydent na inauguracji 27. Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego

Ponad 600 firm z 31 krajów bierze udział w rozpoczynającym się dziś w Kielcach najważniejszym wydarzeniu branży zbrojeniowej naszego regionu – 27. Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego, któremu towarzyszy w tym roku amerykańska wystawa narodowa. 
Niedziela, 1 września 2019

Wieluń. Prezydenci Polski i Niemiec oddali hołd ofiarom wojny [PL/ENG]

To była II wojna światowa, która spustoszyła świat, o której nigdy nie zapomnimy. Nie wolno zapomnieć, aby to, co stało się w Wieluniu, a potem w wielu innych miejscach w Polsce i na świecie, nigdy więcej się nie powtórzyło – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 2345678  53
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.