Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 29 listopada 2017

Spotkanie z polskimi i wietnamskimi parlamentarzystami PL/ENG

  |   Prezydent RP wziął udział w otwarciu spotkania z polskimi i wietnamskimi parlamentarzystami w Hanoi Prezydent RP wziął udział w otwarciu spotkania z polskimi i wietnamskimi parlamentarzystami w Hanoi Prezydent RP wziął udział w otwarciu spotkania z polskimi i wietnamskimi parlamentarzystami w Hanoi Prezydent RP wziął udział w otwarciu spotkania z polskimi i wietnamskimi parlamentarzystami w Hanoi Prezydent RP wziął udział w otwarciu spotkania z polskimi i wietnamskimi parlamentarzystami w Hanoi Wylot Pary Prezydenckiej do Ho Chi Minh Wylot Pary Prezydenckiej do Ho Chi Minh Para Prezydencka na koncercie polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Koncert polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Koncert polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Koncert polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Koncert polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Koncert polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Para Prezydencka na koncercie polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Koncert polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Para Prezydencka na koncercie polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Koncert polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Para Prezydencka na koncercie polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh Para Prezydencka na koncercie polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów w mieście Ho Chi Minh

Prezydent Andrzej Duda, który składa oficjalną wizytę w Wietnamie, w środę w Hanoi spotkał się w siedzibie wietnamskiego parlamentu, Zgromadzenia Narodowego, z wietnamskimi deputowanymi oraz polskimi posłami i senatorami.


Środa jest trzecim dniem wizyty Andrzeja Dudy w Wietnamie. Przed południem czasu lokalnego Prezydent RP otworzył spotkanie polskich parlamentarzystów z bilateralnych grup współpracy działających w polskim Sejmie i wietnamskim Zgromadzeniu Narodowym. ENGLISH VERSION>>


Stronę polską reprezentowali: przewodniczący polskiej grupy senator Grzegorz Napieralski i wiceprzewodniczący grupy poseł Zbigniew Chmielowiec (PiS), a także m.in. Sylwester Chruszcz z koła poselskiego Wolni i Solidarni oraz poseł PSL Jan Łopata.

 

 

 

Spotkanie w siedzibie Zgromadzenia Narodowego to ostatni punkt oficjalnego programu wizyty Dudy w Hanoi. Prezydent udał się w środę do miasta Ho Chi Minh na południu kraju. Wraz z Małżonką oraz przedstawicielami polskiego rządu, wysłuchał koncertu polskiej i wietnamskiej muzyki klasycznej w wykonaniu wietnamskich uczniów.

 

 

 

 

W czwartek w Ho Chi Minh Prezydent otworzy Forum Biznesu Polska-Wietnam i wygłosi przemówienie poświęcone relacjom gospodarczym.


Również w czwartek Andrzej Duda weźmie udział w uroczystym otwarciu Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Ho Chi Minh. Zadaniem Biura jest wspieranie ekspansji polskich firm, m.in. poprzez organizowanie misji gospodarczych oraz tworzenie kampanii promocyjnych i medialnych. Zobacz także: Prezydent: Wietnam jest otwarty na polskie towary i inwestycje PL/ENG Prezydent: Jesteście ambasadorami Polski w Wietnamie PL/ENG Min. Szczerski: Dla Wietnamu współpraca z Polską jest priorytetowa


Na zakończenie wizyty zaplanowane jest spotkanie prezydenta Dudy z przewodniczącym Komitetu Ludowego miasta Ho Chi Minh, Nguyen Thanh Phongiem. (PAP/MK)

Lokalizacja

Poleć znajomemu