Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 21 sierpnia 2018

Spotkanie Pary Prezydenckiej z Gubernatorem Nowej Południowej Walii

  |   Spotkanie Pary Prezydenckiej z Gubernatorem Nowej Południowej Walii i jego Małżonką Spotkanie Pary Prezydenckiej z Gubernatorem Nowej Południowej Walii i jego Małżonką Spotkanie Pary Prezydenckiej z Gubernatorem Nowej Południowej Walii i jego Małżonką Spotkanie Pary Prezydenckiej z Gubernatorem Nowej Południowej Walii i jego Małżonką Spotkanie Pary Prezydenckiej z Gubernatorem Nowej Południowej Walii i jego Małżonką Spotkanie Pary Prezydenckiej z Gubernatorem Nowej Południowej Walii i jego Małżonką Spotkanie Pary Prezydenckiej z Gubernatorem Nowej Południowej Walii i jego Małżonką

Prezydent wraz z Pierwszą Damą spotkali się z Gubernatorem Nowej Południowej Walii  Davidem Hurleyem i jego Małżonką.

 

Andrzej Duda wyraził  wdzięczność władzom australijskim za ich otwartość i chęć przyjęcia polskich migrantów na przestrzeni ostatniego siedemdziesięciolecia. Obecnie społeczność polska licyzy tu 180 tysięcy osób. Prezydent podkreślił, że Australia jest dla Polski bardzo ważnym partnerem handlowym i inwestycyjnym. Wyraził też nadzieję na dalszą aktywizację współpracy, oraz zwiększenie skali australijskich inwestycji w Polsce.

 

Wtorek jest czwartym dniem wizyty Andrzeja Dudy z Małżonką w Australii. Dziś po południu miejscowego czasu Para Prezydencka udaje się do Nowej Zelandii. 

 

Poleć znajomemu