przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 19 sierpnia 2018

Australia. Uhonorowanie weteranów i spotkanie z Polonią [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda oddał hołd poległym podczas II wojny światowej polskim i australijskim żołnierzom. Uroczystości w Mauzoleum Pamięci w Melbourne oraz spotkania z Polonią to niektóre z punktów drugiego dnia wizyty Pary Prezydenckiej w Australii. 
Sobota, 18 sierpnia 2018

Para Prezydencka rozpoczęła wizytę w Australii [PL/ENG]

– Jestem szalenie wzruszony, że w tak ważnym dla nas, wszystkich Polaków, roku stulecia odzyskania niepodległości mogę stać tu, w Australii, patrząc na moich rodaków, którzy tutaj żyją – mówił Prezydent podczas pierwszego dnia wizyty w Australii. 
Piątek, 17 sierpnia 2018

Pierwsza w historii wizyta Prezydenta Polski w Australii i Nowej Zelandii [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką udali się z oficjalną wizytą do Australii i Nowej Zelandii. Prezydent weźmie udział w Polsko-Australijskim Forum Energetycznym oraz spotka się z najważniejszymi władzami obu krajów, a także z Polonią. 
Czwartek, 12 lipca 2018

„Wszystko, co udało się ustalić, potwierdza jedność NATO” [PL/ENG]

- Wszystko, co razem ustaliliśmy, z całą pewnością potwierdza jedność Sojuszu Północnoatlantyckiego ‒ co do tego nie ma żadnych wątpliwości - podkreślił Prezydent Andrzej Duda, który wziął udział w Szczycie NATO w Brukseli. 
Środa, 11 lipca 2018

Dwie rozmowy Prezydentów Polski i USA [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda dwukrotnie rozmawiał z Prezydentem USA Donaldem Trumpem o wzmacnianiu polsko-amerykańskiej współpracy wojskowej w zakresie sprzętu oraz współpracy jednostek wojskowych. Spotkanie odbyło się przy okazji szczytu NATO w Brukseli 
Środa, 11 lipca 2018

„Wierzę, że pokażemy jedność w przestrzeni euroatlantyckiej” [PL/ENG]

Wszyscy, którzy mieliby jakiekolwiek zakusy na zakłócenie światowego bezpieczeństwa muszą widzieć, że NATO jest jednością, jesteśmy razem, nie ma żadnych rozdźwięków w przestrzeni euroatlantyckiej – podkreślił Prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 8 lipca 2018

W 75. rocznicę rzezi wołyńskiej Prezydent na Ukrainie oddał cześć pomordowanym Rodakom [PL/ENG] 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złożył w niedzielę wizytę na Ukrainie, by w 75. rocznicę rzezi wołyńskiej oddać cześć pomordowanym Rodakom. 
Czwartek, 28 czerwca 2018

Para Prezydencka w Dyneburgu uczciła 100-lecie odzyskania niepodległości

Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką odwiedził w czwartek Dyneburg. Region dyneburski zamieszkuje najwięcej ludności polskiej. - Są Państwo lojalnymi obywatelami Łotwy o polskim sercu - mówił Prezydent podczas spotkania z Polonią. 
1 POPRZEDNIA 11121314151617  44
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.