przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 30 czerwca 2016

Prezydent: Polacy i Słowacy cenią swobodę przemieszczania się w UE

W drugim dniu wizyty oficjalnej w Republice Słowackiej prezydent Andrzej Duda razem z prezydentem Andrejem Kiską złożył wieniec przed Bramą Wolności w Bratysławie. Wcześniej odbyło się spotkanie Andrzeja Dudy z premierem Robertem Fico. 
Czwartek, 30 czerwca 2016

Prezydent do Polonii: Chciałbym, abyśmy stanowili wspólnotę

Spotkanie Prezydenta RP z przedstawicielami Polonii (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)
Łączność z Polakami za granicą jest niezwykle ważna; chciałbym, abyśmy stanowili wspólnotę - mówił w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z Polonią w Instytucie Polskim w Bratysławie. 
Środa, 29 czerwca 2016

Prezydent Andrzej Duda z wizytą oficjalną na Słowacji

Słowacka prezydencja w Unii Europejskiej i polskie przewodnictwo w Grupie Wyszehradzkiej (V4) w kontekście Brexitu - to główne tematy konsultacji podczas rozpoczynającej się w środę dwudniowej wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Bratysławie. 
Niedziela, 26 czerwca 2016

Spotkanie Prezydentów Polski i Estonii

Andrzej Duda i Agata Kornhauser – Duda, na zaproszenie prezydenta Toomas Hendrika Ilvesa i jego małżonki Ievy Ilves, udali się w niedzielę z prywatną wizytą do Estonii. Zostali przyjęci przez estońską parę prezydencką w ich posiadłości w Armal. 
Czwartek, 16 czerwca 2016

"Dziękuję za radość, jaką sprawili nam polscy piłkarze"

- Chłopaki dali z siebie wszystko; bardzo im dziękuję za tę grę, za ten wysiłek kolejny i za radość, jaką nam sprawili – powiedział w czwartek prezydent Andrzej Duda po meczu mistrzostw Europy Polska - Niemcy, który oglądał w ambasadzie RP w Berlinie. 
Czwartek, 16 czerwca 2016

Para Prezydencka z dwudniową wizytą w Niemczech 

Współpraca gospodarcza, gazociąg Nord Stream 2, sankcje nałożone na Rosję to tematy rozpoczynającej wizyty Prezydenta z Małżonką w Berlinie. Parę Prezydencką powitał prezydent Niemiec z z Danielą Schadt. W piątek spotkanie z kanclerz Angelą Merkel. 
Niedziela, 12 czerwca 2016

Prezydent po meczu w Nicei: Radość jest ogromna

Prezydent Andrzej Duda kibicował w niedzielę, w Nicei, naszej reprezentacji podczas pierwszego meczu Polaków na Euro 2016. Biało-czerwoni zakończyli spotkanie z Irlandią Północną wygrywając 1:0. 
Piątek, 10 czerwca 2016

Wizyta w Forcie Kastellet i Katedrze Roskilde

Kolejny dzień wizyty w Kopenhadze, Prezydent RP Andrzej Duda rozpoczął w Forcie Kastellet od złożenia wieńca przed pomnikiem duńskich żołnierzy poległych w operacjach pokojowych i stabilizacyjnych od 1948 r. 
1 POPRZEDNIA 24252627282930  39
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.