przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 4 czerwca 2019

Z szefem NATO o planach zwiększenia obecności militarnej USA w Polsce [PL/ENG]

Rozmowy Prezydenta Andrzeja Dudy z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem dotyczyły polskich negocjacji z USA w związku z planami zwiększenia amerykańskiej obecności militarnej w Polsce i w naszej części Europy. 
Wtorek, 4 czerwca 2019

Spotkanie Prezydentów Polski i Ukrainy [PL/ENG]

– Zapewniłem Prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, że Polska nieustannie wspiera proeuropejskie i euroatlantyckie aspiracje Ukrainy – podkreślił Andrzej Duda po spotkaniu w Prezydentem Ukrainy w Brukseli. 
Piątek, 31 maja 2019

Wizyta Prezydenta w Azerbejdżanie [PL/ENG] 

Współpraca dwustronna w dziedzinie transportu, infrastruktury, handlu i energetyki to tematy rozmów Prezydenta Andrzeja Dudy z Prezydentem Azerbejdżanu Ilhamem Alijewem. 
Sobota, 18 maja 2019

Para Prezydencka na obchodach 75. rocznicy bitwy o Monte Cassino [PL/ENG]

Dajemy wielkie świadectwo miłości wobec tych, którzy oddali życie za ojczyznę i wielkiego szacunku, jakim ta ojczyzna darzy ich ofiarę i bohaterstwo – powiedział Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji 75. rocznicy bitwy pod Monte Cassino. 
Czwartek, 9 maja 2019

Szczyt państw Europy Południowo-Wschodniej [PL/ENG] 

Integracja Europy Południowo-Wschodniej z UE jest konieczna i bardzo potrzebna obu stronom – podkreślił Prezydent Andrzej Duda, który, jako gość specjalny, uczestniczył w Szczycie Liderów Procesu Brdo-Brijuni w Tiranie. 
Środa, 8 maja 2019

W czwartek Prezydent na szczycie państw Europy Południowo-Wschodniej w Tiranie [PL/ENG]

W czwartek Prezydent Andrzej Duda weźmie udział, jako gość specjalny, w szczycie państw Europy Południowo-Wschodniej w Tiranie; odbędzie tam także rozmowy dwustronne z Prezydentem Albanii Ilirem Metą oraz Prezydent Chorwacji Kolindą Grabar-Kitarović. 
Poniedziałek, 15 kwietnia 2019

Prezydent w Bośni i Hercegowinie [PL/ENG] 

Andrzej Duda spotkał się w Bośni i Hercegowinie z żołnierzami Polskiego Kontyngentu Wojskowego EUFOR oraz żołnierzami PKW KFOR z Kosowa. To kolejna wielkanocna wizyta Prezydenta u polskich żołnierzy pełniących służbę poza granicami kraju. 
Wtorek, 12 marca 2019

Jubileuszowe obchody rozszerzenia NATO o państwa V4 [PL/ENG]

Prezydent RP wraz z Prezydentami Milošem Zemanem, Andrejem Kiską oraz Jánosem Áderem wziął dziś udział w uroczystościach z okazji rozszerzenia NATO. 20 lat temu do Sojuszu przystąpiły: Polska, Czechy i Węgry, a Słowacja w 2004 r. 
1 POPRZEDNIA 1234567  43
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.