przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 8 listopada 2015

Wizyta Pary Prezydenckiej w Watykanie    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/WJJPis-E-BY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką rozpoczął w niedzielę po południu wizytę w Watykanie. Jej pierwszym punktem była msza święta w Bazylice św. Piotra przy grobie świętego Jana Pawła II. 
Środa, 4 listopada 2015

Prezydent do Polonii: Musimy wzmacniać nasze więzi 

Musimy budować jedność, wzmacniać nasze więzi - mówił prezydent Andrzej Duda podczas środowego spotkania z Polonią w polskiej ambasadzie w Bukareszcie. Wcześniej prezydent Duda złożył kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego w Bukareszcie. 
Środa, 4 listopada 2015

Spotkanie prezydenta z polskimi przedsiębiorcami w Bukareszcie

Podczas wizyty w Bukareszcie prezydent spotkał się z przedstawicielami polskich firm inwestujących w Rumunii, którzy podkreślali, że rynek ten jest niezwykle atrakcyjny, a możliwości nadal nie są w pełni wykorzystywane. 
Środa, 4 listopada 2015

Prezydent w Bukareszcie: Pokazaliśmy jedność i decyzyjność    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lzi0cJQFlVU?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Spotkanie szefów państw wschodniej flanki NATO z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy odbyło się w środę w Bukareszcie. Rozmowy zakończyły się przyjęciem wspólnej deklaracji przed szczytem Sojuszu Północnoatlantyckiego w Warszawie w 2016 roku. 
Wtorek, 3 listopada 2015

"Rumunia jest dla Polski strategicznym partnerem w regionie"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/OjSIHl7NUmU?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Na wspólnej konferencji prasowej z prezydentem Klausem Wernerem Iohannisem prezydent Andrzej Duda powtórzył, że Rumunia jest absolutnie strategicznym partnerem Polski w regionie. – Nasza dzisiejsza rozmowa w pełni to potwierdziła – zapewnił. 
Poniedziałek, 2 listopada 2015

Prezydent upamiętnił ofiary pożaru w klubie w Bukareszcie 

Zaraz po przylocie do Bukaresztu prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty pod klubem, w którym w piątek wieczorem w pożarze zginęło 29 osób, a co najmniej 180 zostało rannych. 
Środa, 28 października 2015

"Liczę, że odczujecie nową jakość spojrzenia na sprawy Polonii"    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/AKkXQKSVG2I?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda w środę w Paryżu odznaczył osoby działające na rzecz Polonii we Francji. - Liczę, że odczujecie nową jakość spojrzenia na sprawy Polaków mieszkających za granicą – zwrócił się Andrzej Duda do uczestników spotkania w Ambasadzie RP. 
Środa, 28 października 2015

W Paryżu o relacjach polsko-francuskich i Trójkącie Weimarskim   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/3qaNJIqKxwo?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

To była bardzo poważna rozmowa – powiedział prezydent Andrzej Duda dziennikarzom w Paryżu po spotkaniu z prezydentem Francji François Hollande'em. Rozmawiano m.in. relacji polsko-francuskich, w tym w ramach Trójkąta Weimarskiego. 
1 POPRZEDNIA 38394041424344  44
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.