W oknie Pałacu Prezydenckiego zapłonęła dziś świeca dla uczczenia pamięci ofiar Wielkiego Głodu z lat 1932–1933 na Ukrainie. W obchodach 89. rocznicy tych wydarzeń w Kijowie Prezydenta RP Andrzeja Dudę reprezentował minister Wojciech Kolarski.
TK wydając wyrok stwierdzający niezgodność z Konstytucją ustawy o zmianie ustawy o wykonywaniu mandatu posła i senatora w pełni uwzględnił wniosek Prezydenta RP.
W BBN odbyła się kolejna narada sztabu kryzysowego ws. sytuacji na granicy polsko–białoruskiej z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy i Premiera Mateusza Morawieckiego, a także m.in. szefów MSWiA, MON, MSZ.
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 17 listopada  2021 r. o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych.
W czwartek rano odbędzie się kolejne spotkanie sztabu kryzysowego ws. sytuacji na granicy z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy i Premiera Mateusza Morawieckiego – zapowiedział Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot. Po południu Prezydent spotka się w Brukseli w szefem NATO Jensem Stoltenbergiem.
O kwestiach bezpieczeństwa na granicach obu państw i w regionie – Prezydent RP Andrzej Duda rozmawiał z Prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim.
Dnia 23 listopada 2021 r. Prezydent Andrzej Duda podpisał pięć ustaw.
Prezydent RP Andrzej Duda rozmawiał telefonicznie z Prezydentem Republiki Bułgarii Rumenem Radewem, któremu przekazał gratulacje z okazji zwycięstwa i ponownego wyboru na urząd.
Andrzej Duda podpisał Rozporządzenie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie szczegółowych zasad wynagradzania osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe.
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał trzy ustawy, w tym ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.
W BBN z udziałem Prezydenta Andrzeja Dudy, Premiera Mateusza Morawieckiego, szefów resortów, służb oraz Sił Zbrojnych RP rozpoczęła się kolejna narada w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej.
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał jedenaście ustaw, w tym m.in. nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw.
Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami rządu i oświatowej „Solidarności”. Tematem rozmów: zmiany w systemie wynagradzania nauczycieli i warunków ich pracy.
– Wolność zawdzięczamy sobie sami. To był zbieg wydarzeń i okoliczności historycznych, niektórzy mówią – cud. Ale to było także męstwo, nieustępliwość, głęboka wiara w to, że Polska wróci na mapę – mówił Prezydent RP..
Andrzej Duda złożył wieńce przed pomnikami Wincentego Witosa, Ignacego Jana Paderewskiego, Ignacego Daszyńskiego, Romana Dmowskiego, Wojciecha Korfantego i Józefa Piłsudskiego.