Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 19 czerwca 2018

Strefa kibica w ogrodach Pałacu Prezydenckiego

  |   Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką Wspólne kibicowanie z Parą Prezydencką

Para Prezydencka wspólnie z młodzieżą kibicowała biało-czerwonym w meczu Polska – Senegal na piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji. Polska przegrała 1:2. Gola dla biało-czerwonych zdobył Grzegorz Krychowiak.

 

Wspólnie z Prezydentem i Pierwszą Damą polskich piłkarzy wspierali m.in. studenci amerykańskich uczelni uczestniczący w 2. edycji stażu prezydenckiego, uczniowie Szkoły Podstawowej  nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach, zawodnicy Olimpiad Specjalnych oraz uczestnicy Oratorium im. Św. Jana Bosko.

 

Polska drużyna swój pierwszy mecz na MŚ rozegrała na stadionie Spartaka w Moskwie.

 

Kolejne mecze Polaków - z Kolumbią 24 czerwca w Kazaniu oraz - z Japonią 28 czerwca w Wołgogradzie.
(KG)

 

Poleć znajomemu