przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Sobota, 1 września 2018

Duma z młodych polskich sportowców

  |   Bohdan Tomaszewski Cup 2018, 51. Międzynarodowy Turniej Tenisowy z cyklu Tennis Europe kategorii I do lat 16, im. Redaktora Bohdana Tomaszewskiego Bohdan Tomaszewski Cup 2018, 51. Międzynarodowy Turniej Tenisowy z cyklu Tennis Europe kategorii I do lat 16, im. Redaktora Bohdana Tomaszewskiego Bohdan Tomaszewski Cup 2018, 51. Międzynarodowy Turniej Tenisowy z cyklu Tennis Europe kategorii I do lat 16, im. Redaktora Bohdana Tomaszewskiego Bohdan Tomaszewski Cup 2018, 51. Międzynarodowy Turniej Tenisowy z cyklu Tennis Europe kategorii I do lat 16, im. Redaktora Bohdana Tomaszewskiego

Na warszawskich kortach zakończył się Bohdan Tomaszewski Cup 2018, 51. Międzynarodowy Turniej Tenisowy z cyklu Tennis Europe kategorii I do lat 16, im. Redaktora Bohdana Tomaszewskiego, który odbywał się pod Patronatem Honorowym Prezydenta RP.

 

W stawce znalazło się 112 zawodników z 17 krajów, w tym 19 z czołowej „100” europejskiego rankingu. Młodzi polscy sportowcy okazali się niezwyciężeni w deblu - triumfowali Zuzanna Szczepańska i Karolina Bartusek oraz Maks Kaśnikowski. W finale singlowej rywalizacji znaleźli się z kolei 14 - letnia Ada Piestrzyńska i  15-letni Maks Kaśnikowski. Najlepsi polscy reprezentanci otrzymali puchary od Prezydenta Andrzeja Dudy. Gratulujemy!

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.