Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 27 października 2018

I etap Polskiej Wystawy Gospodarczej dobiega końca

  |   Iluminacja z okazji kończącego się I etapu Polskiej Wystawy Gospodarczej Iluminacja z okazji kończącego się I etapu Polskiej Wystawy Gospodarczej

Na pl. Piłsudskiego w Warszawie dobiega końca pierwsza część Polskiej Wystawy Gospodarczej. Z tej okazji na fasadzie Pałacu Prezydenckiego wyświetlona została okolicznościowa iluminacja.

 

Przez ostatni miesiąc zwiedzający mogli odwiedzać pawilon wystawowy oraz ekspozycję plenerową. Spotkanie zamykające I etap PWG odbędzie się w niedzielę  o godz. 17.00 na Placu Piłsudskiego.

Pierwsza odsłona wydarzenia to zapowiedź głównej wystawy, na którą zapraszamy w przyszłym roku na Błonia PGE Narodowy w Warszawie.
 
Zobacz także: Prezydent: Chciałbym, aby ta wystawa była natchnieniem na przyszłość – Chcemy, by nasza gospodarka była innowacyjna i szybko reagowała na wyzwania współczesnego świata – mówił Prezydent RP podczas wrześniowej uroczystości otwarcia pierwszej części Polskiej Wystawy Gospodarczej. – Ogromnie się z tego cieszę, bo mam nadzieję, że na 100-lecie odzyskania niepodległości będzie to kolejnym symbolem powodzenia w budowaniu silnego państwa, które zapewni bezpieczeństwo oraz dostatek naszym dzieciom, wnukom i kolejnym pokoleniom – dodał Andrzej Duda.
 
 
 
Polska Wystawa Gospodarcza to ważny i wyjątkowy projekt wystawienniczy, zainicjowany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Jej celem jest przybliżenie osiągnięć ostatniego 100-lecia polskiej gospodarki szerokiemu gronu odbiorców oraz wzbudzenie poczucia dumy i szacunku dla efektów pracy pokoleń rodaków poprzez prezentację dokonań rodzimych firm.
Poleć znajomemu