przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 18 marca 2019

Para Prezydencka na jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A.

  |   Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A. Para Prezydencka wzięła udział w jubileuszowej gali 90-lecia Banku Pekao S.A.

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w jubileuszowej gali z okazji 90-lecia Banku Pekao S.A., która odbyła się w Teatrze Narodowym.

 

Zobacz także: Wystąpienie Prezydenta podczas gali 90-lecia Banku Pekao S.A. - Dzisiaj Bank Polska Kasa Opieki S.A. znowu jest w polskich rękach, dzisiaj to polskie podmioty gospodarcze, polskie władze, skarb państwa decydują o tym, jak będzie ten bank funkcjonował i myślę, że śmiało, jako Prezydent RP, mogę powiedzieć, że ta wola jest jedna: chcemy, żeby bank jak najlepiej się rozwijał, wspierał polskich przedsiębiorców, wspierał również zagranicznych przedsiębiorców, którzy chcą inwestować w Polsce – podkreślał Prezydent.

 

- Chcemy, żeby w jak najlepszy sposób opiekował się naszymi pieniędzmi. Chcemy, żeby działał jak najsprawniej, żeby był jak największą firmą, która będzie miała w swojej działalności zasięg światowy – zaznaczył. 

 

Prezydent wspomniał również, że dzięki wspólnej inicjatywie Banku Pekao S.A. oraz PZU w Davos w tym roku po raz pierwszy powstał polski pawilon konferencyjny Polish House. - Chciałem z całego serca podziękować, że mogłem wraz z Państwem być obecny w tym Domu Polskim w Davos – mówił Andrzej Duda.

 

Zobacz także: Polski Dom w Davos - To piękny prezent, który Pekao S.A. zrobiło sobie i zrobiło Polsce na swoje 90-lecie, na 90-lecie reprezentowania Polski, reprezentowania Polaków, dbania o ich interesy i bycia ambasadorem Rzeczypospolitej Polskiej. Cieszę się, że Pekao S.A. znowu do tej wspaniałej, wielkiej roli wraca – akcentował Prezydent. 

 

Parze Prezydenckiej towarzyszył podczas uroczystości minister Wojciech Kolarski. 

 

 

___________________________________

 

Bank Pekao S.A. został założony w 1929 roku i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju.

Pekao S.A. obsługuje ponad 5 mln klientów, co druga polska firma jest klientem banku. Zatrudnia ponad 15 000 osób – jest jednym z większych pracodawców w Polsce. Od 1998 roku bank obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – notowany w ramach indeksu WIG20. (KG)

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.