przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 2 maja 2019

Finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

  |   Na Stadionie Narodowym w Warszawie Andrzej Duda kibicował młodym zawodnikom w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To największy taki turniej dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent RP objął nad nim Honorowy Patronat. Do tej pory w turnieju wzięło udział blisko dwa miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Do tej pory w turnieju wzięło udział blisko dwa miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. To największy taki turniej dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent RP objął nad nim Honorowy Patronat. W finale drużyna SP 4 Kostrzyn nad Odrą wygrała 3:2 z drużyną stołecznej Szkoły Podstawowej nr 392. W finale drużyna SP 4 Kostrzyn nad Odrą wygrała 3:2 z drużyną stołecznej Szkoły Podstawowej nr 392. W Dzień Flagi RP Andrzej Duda wręczył młodym zawodnikom polskie flagi. Prezydent: To był bardzo ciekawy mecz, a chłopcy zagrali na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będą podnosić swój poziom sportowy i będziemy mieli następnych zawodników do reprezentacji Polski. Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” to największe takie rozgrywki dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent Andrzej Duda i prezes PZPN Zbigniew Boniek na Stadionie Narodowym. Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w przeszłości zagrało w nim już ponad 50 reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych m.in. Arkadiusz Milik. Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w przeszłości zagrało w nim już ponad 50 reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych m.in. Arkadiusz Milik. Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w przeszłości zagrało w nim już ponad 50 reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych m.in. Arkadiusz Milik. Prezydent: To był bardzo ciekawy mecz, a chłopcy zagrali na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będą podnosić swój poziom sportowy i będziemy mieli następnych zawodników do reprezentacji Polski.

Na Stadionie Narodowym w Warszawie Andrzej Duda kibicował młodym zawodnikom w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To największy taki turniej dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent RP objął nad nim Honorowy Patronat.

 

 

– To był bardzo ciekawy mecz, a chłopcy zagrali na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będą podnosić swój poziom sportowy i będziemy mieli następnych zawodników do reprezentacji Polski – stwierdził Andrzej Duda, który obejrzał mecz finałowy drużyn U12. Prezydent i  Prezes PZPN Zbigniew Boniek wymienili się też kilkoma podaniami na boisku.


 

W finale drużyna SP 4 Kostrzyn nad Odrą wygrała 3:2 z drużyną stołecznej Szkoły Podstawowej nr 392.

 

 

 

Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w przeszłości zagrało w nim już ponad 50 reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych m.in. Arkadiusz Milik, Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński oraz Paulina Dudek. 

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.