Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 2 maja 2019

Finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

  |   Na Stadionie Narodowym w Warszawie Andrzej Duda kibicował młodym zawodnikom w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To największy taki turniej dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent RP objął nad nim Honorowy Patronat. Do tej pory w turnieju wzięło udział blisko dwa miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Do tej pory w turnieju wzięło udział blisko dwa miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. To największy taki turniej dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent RP objął nad nim Honorowy Patronat. W finale drużyna SP 4 Kostrzyn nad Odrą wygrała 3:2 z drużyną stołecznej Szkoły Podstawowej nr 392. W finale drużyna SP 4 Kostrzyn nad Odrą wygrała 3:2 z drużyną stołecznej Szkoły Podstawowej nr 392. W Dzień Flagi RP Andrzej Duda wręczył młodym zawodnikom polskie flagi. Prezydent: To był bardzo ciekawy mecz, a chłopcy zagrali na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będą podnosić swój poziom sportowy i będziemy mieli następnych zawodników do reprezentacji Polski. Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” to największe takie rozgrywki dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent Andrzej Duda i prezes PZPN Zbigniew Boniek na Stadionie Narodowym. Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w przeszłości zagrało w nim już ponad 50 reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych m.in. Arkadiusz Milik. Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w przeszłości zagrało w nim już ponad 50 reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych m.in. Arkadiusz Milik. Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w przeszłości zagrało w nim już ponad 50 reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych m.in. Arkadiusz Milik. Prezydent: To był bardzo ciekawy mecz, a chłopcy zagrali na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będą podnosić swój poziom sportowy i będziemy mieli następnych zawodników do reprezentacji Polski.

Na Stadionie Narodowym w Warszawie Andrzej Duda kibicował młodym zawodnikom w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To największy taki turniej dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent RP objął nad nim Honorowy Patronat.

 

 

– To był bardzo ciekawy mecz, a chłopcy zagrali na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że będą podnosić swój poziom sportowy i będziemy mieli następnych zawodników do reprezentacji Polski – stwierdził Andrzej Duda, który obejrzał mecz finałowy drużyn U12. Prezydent i  Prezes PZPN Zbigniew Boniek wymienili się też kilkoma podaniami na boisku.


 

W finale drużyna SP 4 Kostrzyn nad Odrą wygrała 3:2 z drużyną stołecznej Szkoły Podstawowej nr 392.

 

 

 

Skala turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w przeszłości zagrało w nim już ponad 50 reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych m.in. Arkadiusz Milik, Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński oraz Paulina Dudek. 

 

Poleć znajomemu