Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Środa, 3 lipca 2019

Konferencja: Jakiego wsparcia potrzebują startupy?

  |   BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” Minister Adam Kwiatkowski podczas konferencji „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” Minister Adam Kwiatkowski podczas konferencji „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” Minister Adam Kwiatkowski podczas konferencji „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” Minister Adam Kwiatkowski podczas konferencji „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu” BELWEDER I Konferencja „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu”

Jak wspierane są dziś startupy i jakiego wsparcia ze strony państwa potrzebują – o tym dyskutowano dziś w Belwederze podczas konferencji „Finansowanie i rozwój startupów w Polsce” w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu”. Organizatorami konferencji były Kancelaria Prezydenta RP oraz „Dziennik – Gazeta Prawna”. 

 

Spotkanie otworzył Sekretarz Stanu Adam Kwiatkowski, następnie odbyły się trzy panele dyskusyjne m.in. Strach i nadzieja – stosunek wielkich korporacji do środowiska startupów.
 

 

 

„Startupy w Pałacu” to uruchomiona w 2016 r. przez Prezydenta Andrzeja Dudę inicjatywa, wspierająca innowacyjne polskie firmy w poszukiwaniu możliwości rozwoju, w tym ewentualnych inwestorów, partnerów biznesowych i nowych rynków zbytu.  Z udziałem Prezydenta odbyły się dotąd cztery konferencje:

Innowacyjna gospodarka i wsparcie przedsiębiorczości to jeden z priorytetów Prezydenta Andrzeja Dudy. W maju tego roku powołał on Radę ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP – forum konsultacyjno-doradcze, do którego zaproszono wybitnych praktyków biznesu, naukowców i prawników. W tym gronie znalazł się też przedstawiciel środowiska startupowego z firmy Photon Entertainment (twórca i producent pierwszego na świecie interaktywnego robota edukacyjnego dla dzieci, który rozwija się wraz z dzieckiem), który w 2018 r. otrzymał Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii specjalnej Startup_PL.

Poleć znajomemu