Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 28 września 2019

Dziękujemy siatkarzom za wspaniały występ

  |   Polacy siatkarze wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Europy. Fot. PAP/EPA Bruksela | Wypowiedź Prezydenta dla dziennikarzy po wygranym przez polskich siatkarzy meczu z Francją

– Bardzo dziękujmy naszym siatkarzom za wspaniały występ, za bardzo dobrą grę w mistrzostwach Europy. Tak trzymać! Mamy świetną drużynę, to jest absolutna światowa czołówka; cieszę się, że jest brązowy medal; bardzo jesteśmy wdzięczni – powiedział Prezydent Andrzej Duda.


Zobacz także: Bruksela. Spotkanie Pary Prezydenckiej z Polonią Wizyta Pary Prezydenckiej w Belgii – Spotkanie w polskiej ambasadzie w Brukseli zakończyło się miłym akcentem, dlatego że nasi siatkarze wygrali 3:0 z Francją i zdobyli trzecie miejsce mistrzostw Europy, brązowy medal. Z całego serca im gratulujemy, bardzo się cieszymy – mówił dziennikarzom przebywający w Brukseli Prezydent.

 

 

Zobacz także: „Wasz sukces pokazuje, że Polacy są wielcy, że potrafią zwyciężać” Andrzej Duda przyznał, że jest dumny z polskiej reprezentacji. – Mamy świetną drużynę, to jest absolutna światowa czołówka. Cieszę się, że jest ten medal. Bardzo dobrze, bardzo jesteśmy wdzięczni – dodał.

Poleć znajomemu