Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 10 grudnia 2019

Spotkanie z laureatami konkursu „Mistrzowie i patrioci”

  |   Spotkanie Prezydenta RP z laureatami konkursu „Mistrzowie i patrioci” Konkurs, organizowany w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej, został skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych. – Wielkie rocznice i bardzo ważne dla Polski wydarzenia czcimy także poprzez pokazanie istotnych postaci polskiego sportu – mówił Andrzej Duda Prezydent Andrzej Duda, Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk i Maciej Zdziarski, Prezes Zarządu Fundacji Instytut Łukasiewicza Gratulacje dla laureatów konkursu Gratulacje dla laureatów konkursu Dyskusja z udziałem Prezydenta RP i młodzieży Dyskusja z udziałem Prezydenta RP i młodzieży Dyskusja z udziałem Prezydenta RP i młodzieży Dyskusja z udziałem Prezydenta RP i młodzieży Spotkanie Prezydenta RP z laureatami konkursu „Mistrzowie i patrioci”

– Wielkie rocznice i bardzo ważne dla Polski wydarzenia czcimy także poprzez pokazanie istotnych postaci polskiego sportu, który stał się niezwykle ważnym elementem kształtowania się odrodzonego państwa polskiego – mówił Andrzej Duda podczas spotkania z laureatami konkursu „Mistrzowie i patrioci” organizowanego przez Fundację Instytut Łukasiewicza.

CAŁE WYSTĄPIENIE >>>

 

 

 

Prezydent Duda i Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk wręczyli laureatom dyplomy oraz nagrody. W drugiej części spotkania odbyła się dyskusja z udziałem Prezydenta RP i przybyłych gości.

 

 

Konkurs, organizowany w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej, został skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz klas 7 i 8 szkół podstawowych. 

 

Projekt został objęty Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

 

Poleć znajomemu