Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 12 stycznia 2020

Para Prezydencka wsparła WOŚP

  |   Pierwsza Dama w drodze na bankiet wydany z okazji intronizacji Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii, 22 X 2019 Prezydent podczas marszu Nordic Walking w Zakopanem pod hasłem „TAK dla transplantacji” Fotografia Bartłomieja Jureckiego z marszu Nordic Walking w Zakopanem pod hasłem „TAK dla transplantacji”

Koszulka, w której Prezydent RP wziął udział w marszu Nordic Walking „TAK dla transplantacji” oraz wieczorowa suknia żakardowa Pierwszej Damy to przedmioty, jakie w tym roku Para Prezydencka przekazała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

 

Tegoroczny, 28. finał WOŚP odbył się 12 stycznia. W tym roku zebrane fundusze służyć będą zapewnieniu najwyższych standardów w dziecięcej medycynie zabiegowej. Para Prezydencka, przekazała już przedmioty, jakie wkrótce będzie można licytować na aukcjach Orkiestry.

 

Prezydent Andrzej Duda oddał na licytację koszulkę sportową, w której 19 października 2019 r. wziął udział w marszu Nordic Walking w Zakopanem pod hasłem „TAK dla transplantacji”. Akcja promowała ideę transplantacji w Polsce.
 

Razem z koszulką Andrzeja Duda przekazał na licytację zdjęcie z tej imprezy, jakie tuż przed startem wykonał mu Bartłomiej Jurecki z „Tygodnika Podhalańskiego”.

 

Licytacja trwa do 21 stycznia br. na aukcji WOŚP na Allegro. Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/prezydent-andrzej-duda-koszulka-sportowa-8826633898

 

 

Zobacz także: Para Prezydencka przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Para Prezydencka wspiera WOŚP WOŚP: 200 tysięcy złotych za zdjęcie Pierwszej Damy Agata Kornhauser-Duda podarowała w tym roku suknię wieczorową z żakardu w kolorze złoto-szarym autorstwa atelier Dorota Goldpoint. Zainspirowana kulturą Japonii suknia została uszyta na jedną z uroczystości związanych z intronizacją Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii Naruhito, która odbyła się 22 października 2019. W uroczystościach w Tokio wzięło udział ponad 2 tysiące delegatów z prawie 190 krajów, Polskę reprezentowała właśnie Pierwsza Dama.

 

Wraz z sukienką licytować będzie można zdjęcie z tego wydarzenia opatrzone dedykacją Agaty Kornhauser-Dudy. Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/malzonka-prezydenta-agata-kornhauser-duda-suknia-8826671397

 
Poleć znajomemu