Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 27 lutego 2020

Konsultacje ws. ustawy abonamentowej

  |   Spotkanie Prezydenta Dudy z przedstawicielami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Spotkanie Prezydenta Dudy z przedstawicielami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Spotkanie Prezydenta Dudy z przedstawicielami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Przedstawiciele regionalnych ośrodków TVP i Polskiego Radia u Prezydenta Przedstawiciele regionalnych ośrodków TVP i Polskiego Radia u Prezydenta Przedstawiciele regionalnych ośrodków TVP i Polskiego Radia u Prezydenta Przedstawiciele regionalnych ośrodków TVP i Polskiego Radia u Prezydenta Przedstawiciele regionalnych ośrodków TVP i Polskiego Radia u Prezydenta Briefing ministra Błażeja Spychalskiego Briefing ministra Błażeja Spychalskiego

Prezydent Andrzej Duda będzie kontynuował w piątek konsultacje ws. ustawy abonamentowej; spotka się z prezesem TVP Jackiem Kurskim oraz prezes Polskiego Radia Agnieszką Kamińską – poinformował rzecznik Prezydenta Błażej Spychalski.

 

W czwartek Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z przedstawicielami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Prezydent przyjął też – na oddzielnym spotkaniu – przedstawicieli regionalnych ośrodków TVP i Polskiego Radia.

 

 

Minister Spychalski przekazał, że były to spotkania konsultacyjne ws. ustawy abonamentowej, która zakłada rekompensatę w wysokości 1,95 mld zł w 2020 r. dla TVP i Polskiego Radia.

 

Rzecznik Prezydenta zapowiedział, że dyskusja w tej sprawie będzie kontynuowana. – Jutro Prezydent spotyka się z prezesem Telewizji Polskiej i prezes Polskiego Radia – poinformował.

 

 

Poleć znajomemu