Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 23 marca 2020

Rada Bezpieczeństwa Narodowego nt. „tarczy antykryzysowej”

Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego nt. rozwiązań, jakie ma zawierać tarcza antykryzysowa   |   Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego nt. rozwiązań, jakie ma zawierać tarcza antykryzysowa Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego nt. rozwiązań, jakie ma zawierać tarcza antykryzysowa Wypowiedź Prezydenta Andrzeja Dudy po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego Wypowiedź Prezydenta Andrzeja Dudy po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego

Jest ogromna szansa, że w zgodzie zostaną wypracowane rozwiązania dot. „tarczy antykryzysowej”, która ma ograniczyć skutki dla gospodarki spowodowane epidemią koronawirusa – ocenił Prezydent po dzisiejszym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. 

 

 

Jak dodał, jest oczywiste, że kryzys spowodowany koronawirusem będzie głęboki na całym świecie, więc i w Polsce ucierpimy z powodu epidemii. – Ale musimy zrobić wszystko, by polskie rodziny ucierpiały jak najmniej – zaznaczył. 
 

CAŁA WYPOWIEDŹ>>

 

Zobacz także: B. Spychalski: W „tarczy antykryzysowej” będą rozwiązania dla rolników; Prezydentowi na tym zależało – Cieszę się, że te rozwiązania idą daleko. Cieszę się, że w wielu przypadkach po prostu likwiduje się kryteria i z pomocy będą mogli skorzystać wszyscy, którzy po prostu jej potrzebują. My nie robimy tego branżowo, nie dzielimy na rodzaje działalności w sensie różnych branż, tylko robimy to jednolicie, żeby miało to charakter powszechny, bo jest bardzo trudno powiedzieć, kto w szczegółach ucierpi na skutek tej sytuacji, z którą mamy obecnie do czynienia – podkreślił Prezydent.

Poleć znajomemu