Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 7 kwietnia 2020

Wideokonferencja z przedsiębiorcami

Prezydent siedzi przy stoliku przed telewizorem   |   Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji z przedsiębiorcami

W Pałacu Prezydenckim odbyła się dziś wideokonferencja Prezydenta RP Andrzeja Dudy z przedsiębiorcami. W spotkaniu uczestniczyła Minister Rozwoju Jadwiga Emilewicz.


Rozmowa dotyczyła oceny sytuacji, w jakiej w związku z pandemią koronawirusa znaleźli się przedsiębiorcy, zwłaszcza ci mikro i średni, związani z branżą odzieżową i wystawienniczą.


Było to kolejna wideokonferencja Prezydenta w ostatnich dniach poświęcona sprawom gospodarczym. Andrzej Duda rozmawiał m.in. z członkami Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP, w celu zapoznania się z analizami i scenariuszami rozwoju sytuacji gospodarczej w Polsce oraz propozycjami konkretnych działań na rzecz przedsiębiorców i pracowników. Zaprosił także do rozmów ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz przedstawicieli branż rolniczych, a także zainaugurował akcję #KupujŚwiadomie #ProduktPolski, zachęcając, aby podczas zakupów wybierać produkty, które zostały wyprodukowane w naszym kraju.


Rozmowy Prezydenta z przedsiębiorcami mają pomóc wypracować rozwiązania ułatwiające funkcjonowanie gospodarki w warunkach epidemii oraz takie, które pozwolą odbudować gospodarczy potencjał już po ustaniu zagrożenia.

 

 

Poleć znajomemu