przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 kwietnia 2016

Spotkanie z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich

  |   W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski) W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski) W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski) W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski) W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski) W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski) W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski) W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski) W Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. (fot. Grzegorz Jakubowski)

W dniu 13 kwietnia (środa) o godz. 10.00 w Ogrodach Pałacu Prezydent Andrzej Duda spotkał się z uczestnikami rajdu rowerowego im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

Rowerzyści wyruszyli spod Pałacu przed południem. Ich celem jest Kraków, dokąd dotrą 18 kwietnia, w rocznicę pogrzebu Pary Prezydenckiej, gdzie w krypcie na Wawelu złożą kwiaty.

 

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.