Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 17 sierpnia 2020

Para Prezydencka wspiera akcję „Tornister pełen uśmiechów”

  |   Prezydent i Pierwsza Dama podczas przygotowywania wyprawek szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” Prezydent i Pierwsza Dama podczas przygotowywania wyprawek szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” Prezydent i Pierwsza Dama podczas przygotowywania wyprawek szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” Prezydent i Pierwsza Dama podczas przygotowywania wyprawek szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” Prezydent i Pierwsza Dama podczas przygotowywania wyprawek szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” Prezydent i Pierwsza Dama podczas przygotowywania wyprawek szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” Prezydent i Pierwsza Dama podczas przygotowywania wyprawek szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów” Prezydent i Pierwsza Dama podczas przygotowywania wyprawek szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów”

Zobacz także: Andrzej Duda. Pierwsze pięć lat prezydentury Piąty rok pracy Pierwszej Damy Para Prezydencka wspiera akcję „Tornister Pełen Uśmiechów”  Jak co roku Para Prezydencka włączyła się w akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”, dzięki której kilkadziesiąt tysięcy dzieci z mniej zamożnych rodzin otrzymuje wyprawki szkolne.

 

Kolorowe plecaki, a w nich zeszyty, przybory piśmiennicze i rysunkowe – tysiące takich kompletów trafiają każdego roku do dzieci w całej Polsce w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechów”. 200 z nich przekazano najmłodszym podczas tegorocznego finału, zorganizowanego 16 sierpnia w miejscowości Tryńcza na Podkarpaciu. Wyprawki przygotowali także Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, a całe przedsięwzięcie odbywa się pod patronatem Pary Prezydenckiej. 

 

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa – aby umożliwić uczniom uczestnictwo w zajęciach online w czasie pandemii koronawirusa – oprócz tradycyjnych przyborów szkolnych Caritas zakupiła także sprzęt komputerowy, który trafi do świetlic i innych placówek otaczających opieką najmłodszych. 

 

 

Poleć znajomemu