Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 3 września 2020

Spotkanie Prezydenta z doradcami

  |   Przedmiotem rozmów była m,in. kwestia nowego ukształtowania form działalności doradczej, w tym funkcjonowania Narodowej Rady Rozwoju w II kadencji Przedmiotem rozmów była m,in. kwestia nowego ukształtowania form działalności doradczej, w tym funkcjonowania Narodowej Rady Rozwoju w II kadencji Przedmiotem rozmów była m,in. kwestia nowego ukształtowania form działalności doradczej, w tym funkcjonowania Narodowej Rady Rozwoju w II kadencji Przedmiotem rozmów była m,in. kwestia nowego ukształtowania form działalności doradczej, w tym funkcjonowania Narodowej Rady Rozwoju w II kadencji

W czwartek Prezydent Andrzej Duda spotkał się po raz pierwszy w II kadencji z zespołem swoich doradców oraz koordynatorami sekcji Narodowej Rady Rozwoju. Prezydent podziękował wszystkim za dotychczasową działalność i wkład w wiele projektów prowadzonych w latach 2015-2020 przez Kancelarię Prezydenta RP oraz poprosił o dalsze zaangażowanie w politykę prowadzoną przez ośrodek prezydencki.


Przedmiotem rozmów była także kwestia nowego ukształtowania form działalności doradczej, w tym funkcjonowania Narodowej Rady Rozwoju w II kadencji.

Poleć znajomemu