Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 15 marca 2021

Spotkanie Prezydenta z zarządem spółki InPost

  |   Podczas rozmowy Prezydent złożył gratulacje z okazji przejęcia przez InPost spółki Mondial Relay. Będzie to największa akwizycja dokonana przez polski podmiot z sektora prywatnego poza granicami kraju Podczas rozmowy Prezydent złożył gratulacje z okazji przejęcia przez InPost spółki Mondial Relay. Będzie to największa akwizycja dokonana przez polski podmiot z sektora prywatnego poza granicami kraju Podczas rozmowy Prezydent złożył gratulacje z okazji przejęcia przez InPost spółki Mondial Relay. Będzie to największa akwizycja dokonana przez polski podmiot z sektora prywatnego poza granicami kraju

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z członkami zarządu spółki InPost: Prezesem Rafałem Brzoską i Wiceprezesem Adamem Aleksandrowiczem. W dobie pandemii i wzrostu znaczenia zakupów przez Internet, firma ze swoją infrastrukturą pełni coraz bardziej istotną rolę dla rynku konsumenckiego w Polsce.

 

Podczas rozmowy Prezydent złożył gratulacje z okazji przejęcia przez InPost spółki Mondial Relay. Będzie to największa akwizycja dokonana przez polski podmiot z sektora prywatnego poza granicami Polski.

 

Zobacz także: Minister Szczerski na Forum 590: Prezydent otwiera drzwi do zagranicznej ekspansji polskiego biznesu Wspieranie ekspansji polskich przedsiębiorstw za granicą to jeden z priorytetów prezydentury Andrzeja Dudy, także w obrębie prowadzonej przez niego dyplomacji gospodarczej.

 

W spotkaniu wzięli udział także Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot oraz Minister Błażej Spychalski.

 

 

Poleć znajomemu