przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 8 lipca 2016

Obiad roboczy Szefów Państw i Rządów

  |   Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Wspólne zdjęcie Szefów Państw i Rządów (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Powitanie przez Prezydenta RP Szefów Państw i Rządów przybyłych do Pałacu Prezydenckiego (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Obiad roboczy Szefów Państw i Rządów (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Obiad roboczy Szefów Państw i Rządów (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Obiad roboczy Szefów Państw i Rządów (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Obiad roboczy Szefów Państw i Rządów (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego z okazji Szczytu NATO (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP) Iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego z okazji Szczytu NATO (fot. Andrzej Hrechorowicz / KPRP)

Przywódcy państw NATO uczestniczący w warszawskim szczycie Sojuszu spotkali się w piątek wieczorem w Pałacu Prezydenckim na roboczym obiedzie wydanym przez prezydenta Andrzeja Dudę.

 

Obecni byli także szef Rady Europejskiej Donald Tusk oraz przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

 

Dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski zapowiadał dziennikarzom, że podczas spotkania serwowane będzie polskie menu. Dodał, że ceremoniał oczywiście będzie, „bo sama kolacja jest uroczysta, chociaż robocza". - Podczas niej też będą się toczyły rozmowy, będą wypowiedzi polityków. Natomiast będzie na pewno elegancko i niewątpliwie smacznie - dodał Marek Magierowski. (PAP)

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.