przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 22 listopada 2016

Jubileuszowa Gala z okazji 25-lecia "Super Expressu"

  |   Para Prezydencka na Jubileuszowej Gali z okazji 25-lecia "Super Expressu" (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Jubileuszowa Gala z okazji 25-lecia "Super Expressu" (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Jubileuszowa Gala z okazji 25-lecia "Super Expressu" (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Jubileuszowa Gala z okazji 25-lecia "Super Expressu" (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP) Para Prezydencka na Jubileuszowej Gali z okazji 25-lecia "Super Expressu" (fot. Grzegorz Jakubowski / KPRP)

25 lat temu ukazał się pierwszy numer dziennika "Super Express". Z tej okazji we wtorek w Warszawie odbyła się uroczysta gala, w której wziął udział Prezydent RP Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

 

„Szelest papieru przy porannej kawie to wciąż dla wielu odbiorców przyjemne doznanie, z którym niełatwo się rozstać i którego nie da się zastąpić zimnym dotykiem ekranu smartfona” - podkreślił prezydent Andrzej Duda w liście opublikowanym we wtorek na łamach dziennika. Podczas gali rozdano nagrody 25-lecia w różnych kategoriach.

 

List Prezydenta RP do Czytelników "Superexpressu":
 

Z okazji 25-lecia "Superexpressu" składam całej redakcji dziennika najlepsze życzenia urodzinowe: nieustająco rosnącego nakładu i samych ekscytujących newsów. Zaś Czytelnikom - intrygującej lektury i kojącej rozrywki.


Sukces "Superexpressu" dowodzi, że tradycyjna prasa może się rozwijać i osiągać sukcesy mimo ostrej konkurencji ze strony "nowych" mediów: informacyjnych portali internetowych czy sieci społecznościowych. Szelest papieru przy porannej kawie to wciąż dla wielu odbiorców przyjemne doznanie, z którym niełatwo się rozstać i którego nie da się zastąpić zimnym dotykiem ekranu smartfona.


Oczywiście Wasza gazeta ma się dobrze także w świecie wirtualnym. To dzięki temu połączeniu papierowej tradycji z cyfrową nowoczesnością po "Superexpress" sięgają i odbiorcy dojrzali, i ci najmłodsi.


Wierzę, że "Superexpress" ma przed sobą świetlaną przyszłość, a Czytelnicy jeszcze przez wiele lat będą zaczynać dzień od lektury Waszego dziennika.

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.