przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 4 lipca 2017

Spotkanie z członkami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

  |   Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Pałacu Prezydenckim członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Pałacu Prezydenckim członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Pałacu Prezydenckim członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Pałacu Prezydenckim członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Pałacu Prezydenckim członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Spotkanie z członkami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Spotkanie z członkami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Spotkanie z członkami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji W rozmowie uczestniczył Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP minister Wojciech Kolarski

We wtorek Prezydent RP Andrzej Duda przyjął w Pałacu Prezydenckim członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Spotkanie było poświęcone omówieniu sprawozdania z działalności KRRiT w 2016 roku. W rozmowie uczestniczył także Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP minister Wojciech Kolarski.

 

Zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji KRRiT przedstawia corocznie do końca marca Sejmowi, Senatowi i Prezydentowi RP sprawozdanie ze swej działalności za rok poprzedzający oraz informację o podstawowych problemach radiofonii i telewizji. Sprawozdanie z działalności KRRiT w 2016 roku zostało przyjęte przez Sejm RP 22 czerwca br. Senat RP ma je rozpatrzyć na najbliższym posiedzeniu zwołanym na 12-14 lipca.

 

Sześcioletnia kadencja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji rozpoczęła się 12 września 2016 roku wraz z powołaniem przez Prezydenta Andrzeja Dudę dwóch członków KRRiT: prof. Janusza Kaweckiego oraz Andrzeja Sabatowskiego.

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.