Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Poniedziałek, 8 stycznia 2018

Para Prezydencka na noworocznym spotkaniu Rodziny Olimpijskiej

  |   Prezydent Andrzej Duda z Pierwszą Damą na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda z Pierwszą Damą na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda z Pierwszą Damą na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej otrzymali od Ambasadora Republiki Korei Prezydent Andrzej Duda z Pierwszą Damą na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej Prezydent Andrzej Duda z Pierwszą Damą na Noworocznym Spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej

Moim obowiązkiem jako Prezydenta jest tu być i środowisku polskich sportowców powiedzieć: dziękuję – mówił Prezydent Andrzej Duda, który wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w noworocznym spotkaniu Polskiej Rodziny Olimpijskiej.

 

-  Niezależnie od tego, czy był sukces i „Mazurek Dąbrowskiego” w 2017 roku był grany, czy nie, bo się nie udało zwyciężyć. Ale za wysiłek, za wszystkie chwile radości, które Państwo nam przynieśli, chciałem z całego serca jako Prezydent podziękować – zwrócił się Andrzej Duda do sportowców, działaczy i sponsorów zgromadzonych w poniedziałek w Centrum Olimpijskim w Warszawie. PEŁNA TREŚĆ WYSTĄPIENIA >>>

 

Zobacz także: Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej Nawiązując do obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości, Prezydent RP podziękował wszystkim sportowcom za medale, jakie zdobywali dla Polski. - To jest także i Państwa stulecie – stulecie wielkiego sukcesu, który Państwo osiągnęli dla Polski, dla rozsławiania imienia naszego kraju, dla rozsławiania jego potencjału i budowania jego potencjału - podkreślał.

 

 

 

Spotkanie Rodziny Olimpijskiej odbywa się corocznie i jest okazją do podsumowania wydarzeń sportowych ubiegłego sezonu oraz przedstawienie planów na przyszłość. W sezonie zimowym najważniejszą imprezą będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie w południowokoreańskim Pjongczangu, które rozpoczną się już 9 lutego. 

 

Obecny na spotkaniu Ambasador Republiki Korei Sung Joo-Choi wręczył Parze Prezydenckiej maskotki olimpijskie. Zaś od Prezesa PKOL Andrzeja Kraśnickiego Prezydent RP wraz z Małżonką otrzymali oficjalny plakat, specjalnie przygotowany na igrzyska. (BZ/PAP)

 

Poleć znajomemu