przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 29 stycznia 2018

Spotkanie Prezydenta z kierownictwem MON

  |   Podczas spotkania Prezydenta z kierownictwem MON podjęto decyzję o uruchomieniu prac nad nową Strategią Bezpieczeństwa Narodowego RP Podczas spotkania Prezydenta z kierownictwem MON podjęto decyzję o uruchomieniu prac nad nową Strategią Bezpieczeństwa Narodowego RP Podczas spotkania Prezydenta z kierownictwem MON podjęto decyzję o uruchomieniu prac nad nową Strategią Bezpieczeństwa Narodowego RP Podczas spotkania Prezydenta z kierownictwem MON podjęto decyzję o uruchomieniu prac nad nową Strategią Bezpieczeństwa Narodowego RP Podczas spotkania Prezydenta z kierownictwem MON podjęto decyzję o uruchomieniu prac nad nową Strategią Bezpieczeństwa Narodowego RP Podczas spotkania Prezydenta z kierownictwem MON podjęto decyzję o uruchomieniu prac nad nową Strategią Bezpieczeństwa Narodowego RP

Najważniejsze wyzwania stojące przed Siłami Zbrojnymi RP były głównym tematem spotkania Prezydenta RP Andrzeja Dudy z ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem oraz kierownictwem resortu. Spotkanie odbyło się 29 stycznia w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego.

 

W czasie dyskusji o funkcjonowaniu Sił Zbrojnych RP, szczególnie w kontekście sprawowanego przez Prezydenta RP zwierzchnictwa, zadeklarowano przeprowadzenie pilnych zmian w systemie kierowania i dowodzenia. Ustalono także, że w najbliższym czasie podjęte zostaną działania mające na celu usprawnienie polityki kadrowej w Wojsku Polskim.

 

Zobacz także: W poniedziałek spotkanie Prezydenta z kierownictwem MON Ponadto podjęto decyzję o uruchomieniu prac nad nową Strategią Bezpieczeństwa Narodowego RP, realizowanych we współpracy strony prezydenckiej oraz rządowej.

Szczegóły powyższych spraw będą na bieżąco podawane do publicznej wiadomości.

 

W spotkaniu uczestniczyli sekretarze stanu w MON Sebastian Chwałek i Tomasz Zdzikot, podsekretarze stanu w MON Marek Łapiński i Tomasz Szatkowski oraz szef BBN Paweł Soloch wraz z zastępcą Dariuszem Gwizdałą.  

Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.