Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 13 marca 2018

Kadeci z West Point u Prezydenta

  |   Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z kadetami z West Point Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z kadetami z West Point Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z kadetami z West Point Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z kadetami z West Point Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z kadetami z West Point Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z kadetami z West Point Spotkanie Prezydenta Andrzeja Dudy z kadetami z West Point

Prezydent Andrzej Duda przyjął we wtorek w Pałacu Prezydenckim grupę kadetów Akademii Wojskowej Stanów Zjednoczonych w West Point.

 

Zobacz także: Wizyta w West Point [PL/ENG] Słuchacze tej prestiżowej amerykańskiej uczelni odpowiedzieli w ten sposób na zaproszenie, jakie Prezydent RP wystosował do nich podczas swojej wizyty w West Point we wrześniu ubiegłego roku.

 

Amerykańscy goście są członkami stowarzyszenia Kosciuszko Cadet Squadron, które skupia kadetów West Point, dumnych z polskiego dziedzictwa, promujących postać Tadeusza Kościuszki oraz wkład Polaków w niepodległość i rozwój Stanów Zjednoczonych.

 

Kadeci zwiedzili Pałac Prezydencki. Mieli też okazję porozmawiać o polityce międzynarodowej z Dyrektorem Biura Spraw Zagranicznych KPRP Witoldem Dzielskim. (BZ)

 

Poleć znajomemu