przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 1 marca 2017

"Żołnierze Wyklęci rozumieli, że niepodległość jest najważniejsza" 

- Niepodległość dla każdego narodu jest najcenniejsza, Żołnierze Wyklęci rozumieli to doskonale - powiedział Andrzej Duda przed Grobem Nieznanego Żołnierza. 
Środa, 1 marca 2017

Honory dla Żołnierzy Wyklętych

- To przede wszystkim dzięki rodzinom Żołnierzy Wyklętych mówimy dzisiaj głośno w wolnej Polsce o bohaterach podziemia niepodległościowego - podkreślił prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości z okazji Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych. 
Wtorek, 28 lutego 2017

Prezydent Andrzej Duda uczestniczył w premierze filmu "Wyklęty"

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w premierze filmu "Wyklęty" opartym na historii Józefa Franczaka, najdłużej działającego Żołnierza Wyklętego. Premiera miała miejsce we wtorek wieczorem w Warszawie. 
Wtorek, 28 lutego 2017

Prezydent RP podpisał dwie ustawy

Ustawę o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego, a także nowelizację ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa podpisał prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 27 lutego 2017

Nowelizacja ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej z podpisem prezydenta

Dnia 27 lutego 2017 r. Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 24 lutego 2017 r. o zmianie ustawy – Przepisy wprowadzające ustawę o Krajowej Administracji Skarbowej i ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej. 
Poniedziałek, 27 lutego 2017

Nowy sędzia Trybunału Konstytucyjnego złożył ślubowanie 

Prezydent Andrzej Duda przyjął w poniedziałek ślubowanie od sędziego Trybunału Konstytucyjnego Grzegorza Jędrejka. Niezwykle ważne jest utrzymanie ładu konstytucyjnego - powiedział prezydent podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim. 
Środa, 22 lutego 2017

Prezydent: Harcerzem pozostaje się do końca życia

-Jak już przyjdzie ten dzień, że zdejmiesz mundur, przestaniesz być czynnym harcerzem, w sercu nim pozostajesz do końca życia; to jest czas, który wypala ślad w sercu - powiedział Prezydent RP podczas spotkania z harcerzami. 
Środa, 22 lutego 2017

Zmarł Stanisław Skrowaczewski

Wybitny dyrygent i kompozytor. Koncertował z największymi orkiestrami w Stanach Zjednoczonych, Japonii oraz w całej Europie. 
1 POPRZEDNIA 9899100101102103104  160
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.