przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 7 lutego 2017

Spotkanie Prezydenta RP z Kanclerz Niemiec 

W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z Kanclerz Niemiec Angelą Merkel. Politycy rozmawiali m.in. o relacjach euroatlantyckich, kwestiach bezpieczeństwa Europy, przyszłości naszego kontynentu oraz stosunkach dwustronnych. 
Wtorek, 7 lutego 2017

Prezydent RP: Relacje między UE a USA powinny być jak najlepsze

Powinniśmy czynić wszystko, by relacje między Europą a USA układały się jak najlepiej – powiedział prezydent Andrzej Duda, który spotkał się we wtorek z prezydenckimi doradcami ds. bezpieczeństwa z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Szwecji i Finlandii. 
Poniedziałek, 6 lutego 2017

Start-upy w Pałacu B2B - zapowiedź wydarzenia 

Na 14 marca br. Prezydent RP Andrzej Duda zaprosi 10 najciekawszym polskich start-upów, które będą miały możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług przed głową państwa, ministrami, a także zaproszonymi inwestorami z całej Polski. Zobacz wideo. 
Niedziela, 5 lutego 2017

Prezydent do uczestników Polskiej Nocy w NBA 

- Nie to jest przecież najważniejsze, gdzie mieszkamy, dla kogo pracujemy, w jakim języku na co dzień mówimy. Najważniejsze jest to, że czujemy się Polakami i jesteśmy z tego naprawdę dumni - mówi prezydent w przesłaniu wyemitowanym w Waszyngtonie. 
Czwartek, 2 lutego 2017

Spotkanie Prezydenta RP z Henryką Bochniarz

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w czwartek w Pałacu Prezydenckim z Henryką Bochniarz, Przewodniczącą Rady Dialogu Społecznego. 
Wtorek, 31 stycznia 2017

Prezydent odwołał ze stanowiska gen. broni Mirosława Różańskiego

Prezydent RP Zwierzchnik Sił Zbrojnych Andrzej Duda, na podstawie art. 134 ust. 3 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, z dniem 31 stycznia br., odwołał generała broni Mirosława Różańskiego ze stanowiska Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. 
Niedziela, 29 stycznia 2017

Para Prezydencka obejrzała spektakl "Polskie Betlejem. Przesłanie Miłosierdzia"

Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą obejrzeli w niedzielę przedstawienie "Polskie Betlejem. Przesłanie Miłosierdzia". Widowisko przygotowali artyści z Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej. 
Czwartek, 26 stycznia 2017

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta RP

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o instytutach badawczych oraz ustawy – Prawo geologiczne i górnicze, a także nowelę ustawy o drogach publicznych. 
1 POPRZEDNIA 101102103104105106107  160
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.