przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 16 czerwca 2016

Prezydent podpisał ustawę o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją Szczytu NATO

Prezydent podpisał ustawę zapewniającą szczególne rozwiązania związane z organizacją Szczytu Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Warszawie. Andrzej Duda złożył także podpis pod ustawą o delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług. 
Środa, 15 czerwca 2016

"Praca funkcjonariuszy BOR to służba dla Rzeczypospolitej"

- Będziemy się starali, aby funkcjonariusze BOR nie tylko zapewniali bezpieczeństwo, ale także służyli bezpiecznie dzięki jak najlepszemu wyposażeniu - zapewnił prezydent Andrzej Duda, który wziął w środę udział w obchodach święta Biura Ochrony Rządu. 
Środa, 15 czerwca 2016

"Należy uwolnić narodowy potencjał kreatywności i przedsiębiorczości" 

To spotkanie tych, którzy stanowią sól ziemi polskiej gospodarki – mówił w środę prezydent Andrzej Duda, otwierając w Pałacu Prezydenckim Kongres Organizacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw. 
Wtorek, 14 czerwca 2016

Uroczysta Gala AgroLigi 2015 z udziałem Prezydenta RP

Zdaniem Andrzeja Dudy rolnictwo jako specyficzna branża produkcji, specyficzny rodzaj przedsiębiorczości, potrzebuje cały czas wsparcia ze strony państwa. Prezydent wziął udział w uroczystej Gali AgroLigi 2015, która odbyła się w ogrodach Pałacu 
Poniedziałek, 13 czerwca 2016

Dwie podpisane ustawy

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał dwie ustawy o efektywności energetycznej oraz ustawę o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia. 
Niedziela, 12 czerwca 2016

"Budowanie państwa musi polegać na idei"

- Budowanie państwa nie może polegać na wtłaczaniu ludzi w ideologię, musi polegać na idei - podkreślił w niedzielę Prezydent. Jak zaznaczył, w wyborach w 2015 r. zwyciężyła idea budowy silnego państwa w odwołaniu się do tradycji i społecznego potencjału. 
Czwartek, 9 czerwca 2016

Bliscy ofiar terroru sowieckiego i niemieckiego odebrali noty identyfikacyjne

W Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość wręczenia not identyfikacyjnych 22 rodzinom ofiar dwóch totalitaryzmów – komunistycznego i niemieckiego. 
Środa, 8 czerwca 2016

Prezydent spotkał się z Radą Dialogu Społecznego

Prezydent RP Andrzej Duda wziął w środę udział w posiedzeniu Rady Dialogu Społecznego. Prezydent przysłuchiwał się dyskusji dotyczącej m.in. sprawy uregulowania wynagrodzeń w służbie zdrowia. 
1 POPRZEDNIA 124125126127128129130  155
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.