przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 17 marca 2016

Trójlistna koniczyna z okazji Dnia św. Patryka

Z okazji narodowego święta Irlandii, Dnia św. Patryka, Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z Ambasadorem Irlandii Gerardem E. Keownem, który przekazał Prezydentowi RP tradycyjną irlandzką trójlistną koniczynę 
Poniedziałek, 14 marca 2016

Prezydent złożył kwiaty przed obeliskiem ku czci Ryszarda Siwca

W poniedziałek prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty przed obeliskiem ku czci Ryszarda Siwca przy Stadionie Narodowym w Warszawie. 
Poniedziałek, 14 marca 2016

Prezydent podpisał dwie ustawy

12 marca 2016 r. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o ponownym wykorzystaniu informacji sektora publicznego oraz ustawę o zmianie ustawy o płatnościach w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz niektórych innych ustaw. 
Sobota, 12 marca 2016

Papież Franciszek z wizytą pasterską w Polsce od 27 do 31 lipca   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/G6BQ6MIFhgE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Z okazji najbliższego Światowego Dnia Młodzieży, który będzie obchodzony w Krakowie, oraz na zaproszenie Najwyższych Władz Rzeczypospolitej Polskiej i polskich Biskupów, Papież Franciszek uda się z pasterską wizytą do Polski w dniach od 27 do 31 lipca br. 
Czwartek, 10 marca 2016

Kwiaty pod tablicą upamiętniającą Ofiary katastrofy smoleńskiej

Prezydent Andrzej Duda wraz z ministrem Maciejem Łopińskim złożyli 10 marca w Kaplicy Pałacu Prezydenckiego kwiaty pod tablicą upamiętniającą Parę Prezydencką Lecha i Marię Kaczyńskich i pracowników KPRP, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. 
Środa, 9 marca 2016

Posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vunPmVu5U2A" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W środę odbyło się pierwsze posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, któremu przewodniczył prezydent Andrzej Duda. Prezydent powiedział, że w podstawowych sprawach związanych z bezpieczeństwem Polski stanowisko całej sceny politycznej jest jednorodne. 
Wtorek, 8 marca 2016

Pokaz specjalny filmu „Stella” w Pałacu Prezydenckim    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0LtWwjMtn-0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką wzięli we wtorek wieczorem udział w specjalnym pokazie filmu „Stella” z udziałem Stelli Zylbersztajn-Tzur. - Najtrudniej jest nieść dobro wtedy, gdy grozi to utratą życia - mówił prezydent. 
Wtorek, 8 marca 2016

Prezydent podpisał ustawę o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych

We wtorek prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 30 stycznia 2016 r. o zmianie ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych. 
1 POPRZEDNIA 178179180181182183184  198
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.