przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Wizyty i spotkania zagraniczne Prezydenta RP Andrzeja Dudy    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Gtq3u-4POHo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Od wizyty w Estonii 23 sierpnia prezydent Andrzej Duda rozpocznie swój plan podróży zagranicznych. Następnie, jeszcze w tym miesiącu odwiedzi Niemcy oraz Wielką Brytanię. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

Prezydent do żołnierzy: Jesteśmy z was ogromnie dumni   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/UJSDTyFxwq4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pokazujecie wielkość Polski; jesteśmy z was ogromnie dumni - powiedział żołnierzom w sobotę prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości w Święto Wojska Polskiego. Podkreślił, że służba wojskowa jest wielkim zobowiązaniem do służby dla kraju. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

Przyjęcie meldunku od Szefa Sztabu Generalnego WP i defilada

Prezydent Andrzej Duda przyjął w sobotę w południe na Pl. Trzech Krzyży w Warszawie meldunek szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. Mieczysława Gocuła. 
Sobota, 15 sierpnia 2015

Święto Wojska Polskiego z udziałem Prezydenta RP   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Tc6BeEttXeY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda złożył w sobotę kwiaty przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego koło Belwederu. Uczestniczył także w mszy św. w intencji Ojczyzny w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Potem złożył wieniec na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza. 
Piątek, 14 sierpnia 2015

Rozmowa telefoniczna prezydentów Polski i Ukrainy   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zY2RaHEOSnQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

W piątek prezydenci Polski i Ukrainy w rozmowie telefonicznej potwierdzili konieczność wzmocnienia wysiłków na rzecz pokoju na wschodzie Ukrainy. 
Czwartek, 13 sierpnia 2015

Papież Franciszek pogratulował prezydentowi Dudzie

„W dniu, w którym obejmuje Pan urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, przesyłam serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności” – napisał papież Franciszek w depeszy gratulacyjnej do prezydenta Andrzeja Dudy. 
Piątek, 7 sierpnia 2015

Nota gratulacyjna od Królowej Elżbiety II

"Więzi pomiędzy naszymi krajami i narodami są długotrwałe i silne" – napisała brytyjska królowa Elżbieta II w nocie gratulacyjnej skierowanej do Prezydenta RP Andrzeja Dudy. 
Czwartek, 6 sierpnia 2015

"Jedno jest polskie wojsko i jedna jest Polska"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bIryMnQCu4U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Musimy mieć silną armię, która będzie w stanie w każdej chwili stanąć w obronie ojczyzny - powiedział prezydent Andrzej Duda, przyjmując zwierzchnictwo nad Siłami Zbrojnymi RP. Zadeklarował współpracę z MON przy modernizacji Wojska Polskiego. 
1 POPRZEDNIA 193194195196197198199  199
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.