przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 10 września 2019

Upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej

W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy w kaplicy Pałacu Prezydenckiego zostały złożone kwiaty przed tablicą poświęconą pamięci Lecha i Marii Kaczyńskich, Ryszarda Kaczorowskiego oraz pracowników KPRP, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. 
Wtorek, 10 września 2019

Konferencja „Centrum Zdrowia 75+” 

Andrzej Duda wziął udział w konferencji „Centrum Zdrowia 75+”. Debatę o konieczności zapewnienia kompleksowej opieki nad osobami, które ukończyły 75 lat, zainicjowała Narodowa Rada Rozwoju przy Prezydencie RP. 
Poniedziałek, 9 września 2019

Cztery ustawy z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizacje Prawa upadłościowego i Kodeksu spółek handlowych; nowelizację ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, a także ustawę o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. 
Poniedziałek, 9 września 2019

Iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego

Z okazji 100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych z Danią na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja. 
Poniedziałek, 9 września 2019

Rusza II cykl konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich”

12 września rozpocznie się drugi cykl zainicjowanych przez Prezydenta RP konferencji poświęconych polskiej wsi. Koordynatorem projektu, w którym bierze udział trzynaście ministerstw, jest szefowa KPRP minister Halina Szymańska. 
Sobota, 7 września 2019

Narodowe Czytanie polskich nowel

Nowele zawsze były utworami na wskroś polskimi i są na trwałe wpisane w historię polskiej literatury – mówiła Para Prezydencka, inaugurując w Ogrodzie Saskim finał tegorocznej akcji Narodowe Czytanie. Z okazji 8. edycji akcji czytaliśmy dziś osiem nowel. 
Piątek, 6 września 2019

W sobotę Narodowe Czytanie Nowel polskich 

Już w sobotę Narodowe Czytanie 2019. W Ogrodzie Saskim w Warszawie akcję zainauguruje Para Prezydencka. We wspólnym czytaniu Nowel polskich wezmą udział znani aktorzy. Wszystkich miłośników literatury zapraszamy od godz. 12.00. Wstęp wolny. 
Piątek, 6 września 2019

Spotkanie Prezydenta z młodymi prawnikami

Prezydent RP Andrzej Duda gościł w Pałacu Prezydenckim uczestników i absolwentów Pracowni Liderów Prawa, projektu edukacyjnego zorganizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości. 
1 POPRZEDNIA 1234567  182
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.