przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 8 stycznia 2020

Świąteczno-noworoczne spotkanie z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce [PL/ENG/‏עִבְרִית‎] 

Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą zaprosili do Pałacu Prezydenckiego przedstawicieli społeczności żydowskiej w Polsce. 
Wtorek, 7 stycznia 2020

Posiedzenie Rady Gabinetowej [PL/ENG] 

Prezydent Andrzej Duda po posiedzeniu Rady Gabinetowej zapowiedział, że nie weźmie udziału w Światowym Forum Holokaustu, które odbędzie się 23 stycznia w Jerozolimie z okazji 75. rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. 
Wtorek, 7 stycznia 2020

Rozpoczęły się obchody Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin

Podczas konferencji w Belwederze Prezydent RP Andrzej Duda zainicjował obchody Międzynarodowego Roku Zdrowia Roślin w Polsce. Zapowiedział też, że tegoroczna akcja #sadziMy odbędzie się 24-25 kwietnia. 
Wtorek, 7 stycznia 2020

Komunikat Biura Bezpieczeństwa Narodowego

W związku z obecną sytuacją bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie Prezydent RP Andrzej Duda odbył naradę z Koordynatorem Służb Specjalnych ministrem Mariuszem Kamińskim oraz szefami ABW, AW, Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służby Wywiadu Wojskowego. 
Poniedziałek, 6 stycznia 2020

Gratulacje dla Dawida Kubackiego

– Wielki dzień dla Polski w Bischofshofen! Brawo Dawid Kubacki – Triumfator Turnieju Czterech Skoczni! – napisał Prezydent Andrzej Duda na Twitterze, gratulując skoczkowi. 
Poniedziałek, 6 stycznia 2020

Orszak Trzech Króli pod hasłem „Cuda, cuda ogłaszają” 

Prezydent Andrzej Duda, który z Małżonką wziął udział w Orszaku Trzech Króli, dziękował za wspólne świętowanie oraz za wspólnotę polską, religijną, za wspólnotę ludzi, którzy mają te same wartości, którzy po prostu chcą być razem. 
Piątek, 3 stycznia 2020

Komunikat Biura Bezpieczeństwa Narodowego

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Iraku, Prezydent RP Andrzej Duda zwrócił się do ministra spraw zagranicznych o udzielenie szczegółowych informacji, a także prowadzi bieżące konsultacje z ekspertami ds. Bliskiego Wschodu. 
Wtorek, 31 grudnia 2019

Noworoczne orędzie Prezydenta RP

Co nas czeka od pierwszego stycznia? Ufam, że będzie to rok polskich zwycięstw! Że słowem, które będziemy odmieniać najczęściej w roku 2020 będzie słowo sukces – mówił Prezydent RP Andrzej Duda w orędziu noworocznym wygłoszonym w ostatnim dniu 2019 r. 
1 POPRZEDNIA 1234567  195
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.