przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 3 lipca 2019

Andrzej Duda: W walce ze zmianami klimatu nie jesteśmy bezbronni [PL/ENG]

Ostatnie upalne dni w Polsce i całej Europie w sposób jednoznaczny pokazują nam, że anomalie pogodowe to coraz częstsze zjawisko, a zmiany klimatu to w istocie poważne wyzwanie cywilizacyjne – podkreślał Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 3 lipca 2019

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości

Prezydent podpisał nowelizację ustawy, która ma m.in. umożliwić sprawniejszą realizację Narodowego Programu Mieszkaniowego, a w szczególności rządowego programu „Mieszkanie+”. 
Środa, 3 lipca 2019

Konferencja: Jakiego wsparcia potrzebują startupy?

Jak wspierane są dziś startupy i jakiego wsparcia ze strony państwa potrzebują – o tym dyskutowano w Belwederze podczas kolejnej konferencji w ramach prezydenckiego projektu „Startupy w Pałacu”. 
Poniedziałek, 1 lipca 2019

Kongres Poradnictwa z udziałem Prezydenta 

Standardy świadczenia usług poradniczych i możliwości współpracy branż poradniczych to niektóre tematy Kongresu Poradnictwa zorganizowanego przez Kancelarię Prezydenta RP we współpracy z Narodowym Instytutem Wolności. 
Poniedziałek, 1 lipca 2019

Wspólne oświadczenie Prezydentów RP i Litwy z okazji 450. rocznicy zawarcia Unii Lubelskiej [PL/ENG]

Podobnie jak wtedy, jesteśmy tak samo gotowi, aby stanąć razem w obliczu wyzwań i chronić ideały niepodległości, jedności i solidarności. Duch Unii Lubelskiej nadal prowadzi nas ku pogłębianiu partnerstwa pomiędzy naszymi narodami – napisali Prezydenci. 
Piątek, 28 czerwca 2019

Para Prezydencka gościła japońską Parę Książęcą [PL/ENG] 

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjęli w Pałacu japońskiego następcę tronu Księcia Akishino z małżonką Księżną Kiko. Wizyta Pary Książęcej w Polsce odbywa się z okazji 100. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między naszymi krajami. 
Piątek, 28 czerwca 2019

Ustawy z podpisem Prezydenta

Prezydent podpisał m.in. ustawę zmieniającą ustawę o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz niektórych innych ustaw, ustawę o efektywności energetycznej oraz ustawę o biokomponentach i biopaliwach ciekłych. 
Piątek, 28 czerwca 2019

Prezydent podpisał 6 postanowień dot. PKW poza granicami państwa

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał sześć postanowień o przedłużeniu do 31 grudnia 2019 r. okresu użycia Polskich Kontyngentów Wojskowych poza granicami państwa 
1 POPRZEDNIA 1234567  175
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.