przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 29 grudnia 2019

Okolicznościowa iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego

Na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja z okazji 30. rocznicy przywrócenia nazwy państwa – Rzeczpospolita Polska oraz przywrócenia orła w koronie w godle Polski. 
Piątek, 27 grudnia 2019

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o podatku akcyzowym oraz nowelizację ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej. 
Wtorek, 24 grudnia 2019

Życzenia od Pary Prezydenckiej z okazji Świąt Bożego Narodzenia 

„Niech wigilijny stół jednoczy nas i łączy, a wspólne śpiewanie kolęd przypomina nam o naszych pięknych polskich tradycjach” – życzą Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. 
Wtorek, 24 grudnia 2019

„Jaka Wigilia, taki cały rok" – koncert kolęd i pastorałek w Łodzi

W wigilijny wieczór Telewizja Polska wyemitowała koncert kolęd i pastorałek pt. „Jaka Wigilia, taki cały rok", który odbył się w Łodzi. Wysłuchała go między innymi Para Prezydencka. 
Poniedziałek, 23 grudnia 2019

Ustawy z podpisem Prezydenta

20 grudnia 2019 r. Prezydent RP podpisał pięć ustaw, m.in. o zmianie ustawy o Solidarnościowym Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych i niektórych innych ustaw. 
Sobota, 21 grudnia 2019

Prezydent wziął udział w ceremonii pogrzebowej gen. bryg. Tadeusza Bieńkowicza ps. „Rączy”

Nigdy nie zaparł się swojej wiary i przekonań, nigdy nie poddał ducha, nigdy się nie złamał – powiedział Prezydent Andrzej Duda o generale Tadeuszu Bieńkowiczu, który spoczął dziś w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. 
Piątek, 20 grudnia 2019

Uroczystość przekazania Wojskom Specjalnym śmigłowców Black Hawk 

– Śmigłowce Black Hawk stają się jednym z najważniejszych elementów wyposażenia polskich sił specjalnych – powiedział Prezydent Andrzej Duda podczas ceremonii przekazania Wojskom Specjalnym czterech śmigłowców Sikorsky S-70i. 
Piątek, 20 grudnia 2019

Rozmowa Prezydentów Polski i Ukrainy

W dniu 20 grudnia br. z inicjatywy strony ukraińskiej odbyła się rozmowa telefoniczna Prezydentów Andrzeja Dudy oraz Wołodymyra Zełenskiego. W jej trakcie poruszono m.in. tematykę bezpieczeństwa oraz współpracy dwustronnej. 
1 POPRZEDNIA 1234567  195
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.