przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 2 września 2019

Wizyta Wiceprezydenta USA w Polsce

Wiceprezydent USA Michael Pence i jego Małżonka Karen Pence gościli dziś w Pałacu Prezydenckim. Rozmowy Prezydenta Andrzeja Duda z zastępcą Donalda Trumpa dotyczyły ruchu bezwizowego, współpracy energetycznej, wojskowej oraz technologicznej. 
Poniedziałek, 2 września 2019

Spotkanie z nowym Szef NIK

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z nowym Szefem Najwyższej Izby Kontroli Marianem Banasiem. 
Poniedziałek, 2 września 2019

Spotkanie z Edwardem Mosbergiem

Prezydent Andrzej Duda spotkał się dziś w Pałacu Prezydenckim z ocalałym z Holokaustu Edwardem Mosbergiem, który przyleciał z USA do Warszawy, by wziąć udział w obchodach 80. rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej. 
Niedziela, 1 września 2019

80. rocznica wybuchu II wojny światowej [PL/ENG] 

Czcimy i składamy wielki hołd wszystkim ofiarom II wojny światowej, chylimy głęboko czoła i z wdzięcznością całujemy ręce kombatantów – powiedział Prezydent Andrzej Duda na placu Piłsudskiego podczas obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. 
Niedziela, 1 września 2019

Przemówienie Prezydenta Niemiec w Warszawie na obchodach 80. rocznicy wybuchu II WŚ

Jako prezydent Niemiec – wspólnie z kanclerz federalną Niemiec – mówię dzisiaj wszystkim Polkom i Polakom: Nie zapomnimy. Nie zapomnimy ran, które Niemcy zadali Polakom – podkreślił w Warszawie Prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier. 
Niedziela, 1 września 2019

Przemówienie Prezydenta Niemiec w Wieluniu na obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

Chylę czoła przed ofiarami ataku na Wieluń. Chylę czoła przed polskimi ofiarami niemieckiej tyranii. I proszę o przebaczenie – mówił Prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier w Wieluniu na obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. 
Niedziela, 1 września 2019

Wiceprezydent USA z wizytą w Polsce

Wiceprezydent USA Michael Pence rozpoczął wizytę w Polsce. W niedzielę wziął udział w uroczystych obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Na placu Piłsudskiego w Warszawie wygłosił wystąpienie. W poniedziałek będzie rozmawiał z Prezydentem RP. 
Niedziela, 1 września 2019

Wystąpienie Wiceprezydenta USA Michaela R. Pence’a

– Nikt nie walczył z większym męstwem i determinacją niż Polacy. Polska okazała się być ojczyzną bohaterów – mówił na warszawskim pl. Piłsudskiego, w swoim wystąpieniu w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej, Wiceprezydent USA Michael R. Pence. 
1 POPRZEDNIA 1234567  182
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.