przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 27 czerwca 2019

„Spotkanie Czwartkowe PZU”

Prezydent Andrzej Duda wziął udział w tegorocznym „Spotkaniu Czwartkowym PZU”. Spółka organizuje je cyklicznie od dziewięciu lat, nawiązując do obiadów czwartkowych króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. 
Czwartek, 27 czerwca 2019

Nowi członkowie Rady Dialogu Społecznego 

Prezydent powołał pięciu nowych członków w skład Rady Dialogu Społecznego. – To jest właśnie to gremium, które powinno szukać najlepszych, zrównoważonych rozwiązań – podkreślił Andrzej Duda. 
Czwartek, 27 czerwca 2019

Prezydent podpisał dwie ustawy

Prezydent RP podpisał nowelizacje ustawy o Polskiej Agencji Kosmicznej oraz ustawy o działach administracji rządowej, a także ustawę o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi. 
Czwartek, 27 czerwca 2019

Prezydent spotkał się z przedstawicielami najwyższych organów kontroli Unii Europejskiej i państw kandydujących

Prezydent Andrzej Duda przyjął w Pałacu przedstawicieli Komitetu Kontaktowego zgromadzenia prezesów 28 najwyższych organów kontroli (NOK) państw członkowskich UE, Europejskiego Trybunału Obrachunkowego i 5 krajów kandydujących do UE. 
Środa, 26 czerwca 2019

Pożegnanie odchodzących członków Kapituły Orderu Krzyża Wojskowego

Prezydent RP Andrzej Duda spotkał się w Belwederze z kończącymi kadencję członkami Kapituły Orderu Krzyża Wojskowego – najważniejszego odznaczenia nadawanego za czyny bojowe w czasie pokoju. 
Wtorek, 25 czerwca 2019

Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

Powołanie zespołów eksperckich było jednym z tematów drugiego posiedzenia Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP, którą Andrzej Duda powołał w maju br. 
Sobota, 22 czerwca 2019

100. rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych z Rumunią

Z okazji 100. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych z Rumunią na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została dziś wieczorem wyświetlona okolicznościowa iluminacja. 
Środa, 19 czerwca 2019

21 czerwca 2019 dniem wolnym od pracy dla pracowników KPRP

Informujemy, że piątek, 21 czerwca 2019 r. na mocy zarządzenia Szefa KPRP został ustalony dniem wolnym od pracy dla pracowników Kancelarii Prezydenta RP. Dzień wolny zostanie odpracowany w sobotę, 29 czerwca 2019 r. 
1 POPRZEDNIA 1234567  175
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.