przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 2 maja 2019

Finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Na Stadionie Narodowym Andrzej Duda kibicował młodym zawodnikom w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. To największy turniej dla dzieci w Polsce i Europie. Prezydent RP objął nad nim Honorowy Patronat. 
Środa, 1 maja 2019

Narodowe Granie – nowa inicjatywa Pary Prezydenckiej

W tym roku przypada dwusetna rocznica urodzin Stanisława Moniuszki. Z tej okazji Para Prezydencka postanowiła zainicjować ogólnopolską akcję Narodowe Granie, której celem jest popularyzacja polskiej muzyki oraz wzmacnianie tożsamości narodowej. 
Piątek, 26 kwietnia 2019

Nowela ustaw o systemie oświaty i prawo oświatowe podpisana

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o systemie oświaty i ustawy – Prawo oświatowe. 
Piątek, 26 kwietnia 2019

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o ratyfikacji Protokołu do Traktatu Północnoatlantyckiego w sprawie akcesji Republiki Macedonii Północnej, a także nowelizację ustaw - Prawo o ruchu drogowym oraz Kodeks karny. 
Czwartek, 25 kwietnia 2019

SadziMY las 

Prezydent Andrzej Duda z Pierwszą Damą zainaugurują w piątek ogólnopolską akcję #sadziMy. Każdy może do niej dołączyć. W nadleśnictwach całej Polski będzie czekało do odbioru ponad 100 000 sadzonek! 
Środa, 24 kwietnia 2019

Prezydent podpisał cztery ustawy

Prezydent podpisał cztery ustawy, w tym ustawę o zmianie ustawy o ewidencji ludności, która przewiduje decentralizację procesu udostępniania danych z rejestru PESEL oraz nowelę ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym. 
Wtorek, 23 kwietnia 2019

Prezydent podpisał ustawę „Emerytura Plus” 

Emeryci i renciści otrzymają w maju dodatkowe 1100 zł brutto. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę w tej sprawie. Świadczenie przysługuje z urzędu i nie wymaga składania wniosków. 
Wtorek, 23 kwietnia 2019

Spotkanie Prezydenta z zawodnikami Narodowej Drużyny Esportu 

– Cieszy mnie, że jesteśmy w światowej awangardzie – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z zawodnikami Narodowej Drużyny Esportu w grę FIFA. Ekipa z Polski jest jedną z pierwszych drużyn narodowych powołanych w Europie. 
1 POPRZEDNIA 1234567  168
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.