przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 18 grudnia 2019

Betlejemskie Światło Pokoju w Pałacu Prezydenckim

Betlejemskie Światło Pokoju dotarło w środę do Pałacu Prezydenckiego. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda odebrali je z rąk harcerzy z ZHP. – To światło daje moc – zaznaczył Prezydent. 
Środa, 18 grudnia 2019

Spotkanie zespołu ds. wypracowania zmian w przepisach dotyczących działalności samorządu terytorialnego

W Pałacu Prezydenckim odbyło się kolejne spotkanie zespołu ds. wypracowania zmian w przepisach dotyczących działalności samorządu terytorialnego. Omawiano m.in. najważniejsze aktualne inicjatywy legislacyjne Prezydenta RP wspierające prace samorządu. 
Wtorek, 17 grudnia 2019

Spotkanie świąteczne Pary Prezydenckiej z żołnierzami

W 1. Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie Prezydent RP, Zwierzchnik Sił Zbrojnych Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w świątecznym spotkaniu z żołnierzami Sił Zbrojnych RP, weteranami i ich rodzinami. 
Poniedziałek, 16 grudnia 2019

97. rocznica śmierci Gabriela Narutowicza

W podziemiach Bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie, w 97. rocznicę śmierci Gabriela Narutowicza, została złożona w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wiązanka kwiatów na grobie pierwszego polskiego Prezydenta. 
Niedziela, 15 grudnia 2019

Andrzej Duda spotkał się z Janem Śpiewakiem

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w niedzielę wieczorem z Janem Śpiewakiem. W piątek działacz miejski został prawomocnie skazany za zniesławienie mec. Bogumiły Górnikowskiej. Sprawa dotyczy reprywatyzacji jednej z kamienic w Warszawie. 
Sobota, 14 grudnia 2019

Nie żyje gen. Tadeusz Bieńkowicz

Prezydent Andrzej Duda złożył kondolencje po śmierci gen. Tadeusza Bieńkowicza ps. Rączy. Kawaler Orderu Virtuti Militari zmarł w piątek w wieku 96 lat. „Nie lękał się ani niemieckich, ani sowieckich lanc i dział” – napisał Prezydent. 
Piątek, 13 grudnia 2019

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego 

– Stan wojenny to była próba ostatecznego zniewolenia Polaków, próba zepchnięcia naszego społeczeństwa, naszego narodu z drogi ku wolności – podkreślał Prezydent Andrzej Duda, wręczając odznaczenia państwowe w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. 
Czwartek, 12 grudnia 2019

Prezydent Estonii z wizytą w Polsce [PL/ENG] 

Polskę i Estonię łączą przynależność do UE, wspólne cele gospodarcze i infrastrukturalne w ramach Inicjatywy Trójmorza, a także zbieżność interesów w odniesieniu do bezpieczeństwa naszego regionu i podobna wizja polityki wschodniej – ocenił Prezydent. 
1 POPRZEDNIA 1234567  195
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.