przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 4 października 2019

Inauguracja roku akademickiego na Uczelni Łazarskiego

Wraz z początkiem października nowy rok akademicki powitali studenci z całej Polski. W uroczystej inauguracji na Uczelni Łazarskiego w Warszawie wziął udział Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 1 października 2019

Prezydent: Panie Marszałku, dziękujemy za Pana drogę życia poświęconą Ojczyźnie

Szanowny Panie Marszałku! Ze łzami w oczach dziękujemy za Pana drogę życia pięknie poświęconą Ojczyźnie – napisał Prezydent Andrzej Duda w księdze kondolencyjnej po śmierci Marszałka Kornela Morawieckiego. 
Wtorek, 1 października 2019

Życzenia Prezydenta RP z okazji inauguracji roku akademickiego

Wierzę, że polskie odkrycia naukowe i opracowane na polskich uczelniach wynalazki będą w coraz większym stopniu zmieniały oblicze gospodarki i przyczyniały się do poprawy jakości życia Polaków – napisał Prezydent RP w liście do społeczności akademickiej. 
Sobota, 28 września 2019

Dziękujemy siatkarzom za wspaniały występ

Bardzo dziękujmy naszym siatkarzom za wspaniały występ, za bardzo dobrą grę w mistrzostwach Europy. Tak trzymać! – powiedział Prezydent Andrzej Duda po wygranej Polaków z Francją i zdobyciu przez naszą drużynę brązowego medalu. 
Sobota, 28 września 2019

Odszedł Jan Kobuszewski. Jakiś ciepły promyk zgasł

Odszedł Jan Kobuszewski – znakomity aktor teatralny, filmowy i estradowy. – Odszedł Pan Jan Kobuszewski; jakiś ciepły promyk zgasł. RiP – napisał Prezydent Andrzej Duda na Twitterze. 
Piątek, 27 września 2019

Prezydent na święcie Wojsk Obrony Terytorialnej

Na pl. Piłsudskiego w Warszawie Prezydent Andrzej Duda wziął udział w święcie Wojsk Obrony Terytorialnej. Trzem brygadom WOT wręczył sztandary. 
Czwartek, 26 września 2019

Andrzej Duda laureatem nagrody portalu niezależna.pl

Andrzej Duda został uhonorowany wyróżnieniem specjalnym portalu niezalezna.pl – Nagrodą Prometejską im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Statuetkę otrzymał także minister Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 23 września 2019

Wspólna deklaracja Prezydentów PL i USA na temat pogłębiania współpracy obronnej [PL/ENG]

Rzeczpospolita Polska i Stany Zjednoczone Ameryki kontynuują wzmacnianie swoich strategicznych i obronnych relacji, które poprawiają nasze wzajemne bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego. 
1 POPRZEDNIA 3456789  188
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.