przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 13 lutego 2020

Spotkanie „Polska pomoc dla Australii” 

Dzięki inicjatywie strażaków-ochotników z Poręby Spytkowskiej (woj. małopolskie) udało się zebrać ponad 420 tys.zł na rzecz odbudowy Parku Narodowego Kościuszki w Australii, który ucierpiał na skutek ostatnich tragicznych pożarów. 
Czwartek, 13 lutego 2020

Podziękowania dla strażaków, którzy walczyli ze skutkami orkanu „Sabina”

Dziękuję ponad 40 tys. strażaków PSP i OSP, którzy przez ostatnie dni walczyli ze skutkami orkanu Sabina – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 11 lutego 2020

106. urodziny płk. Kazimierza Klimczaka (ps. Szron) 

Tuż przed 106. urodzinami płk. Kazimierza Klimczaka, ps. Szron, Prezydent Andrzej Duda wziął udział w uroczystości zorganizowanej dla bohatera przez MON w Muzeum Wojska Polskiego. To najstarszy żyjący uczestnik Powstania Warszawskiego. 
Poniedziałek, 10 lutego 2020

Upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej

W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy w kaplicy Pałacu Prezydenckiego zostały złożone kwiaty przed tablicą poświęconą pamięci ofiar tragedii smoleńskiej, m.in. Pary Prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. 
Czwartek, 6 lutego 2020

Narodowa Strategia Onkologiczna zaprezentowana w Pałacu Prezydenckim

W obecności Andrzeja Dudy po raz pierwszy publicznie zaprezentowana dziś została Narodowa Strategia Onkologiczna. Rozpisany na najbliższą dekadę kompleksowy plan walki z nowotworami to efekt prezydenckiej inicjatywy ustawodawczej. 
Wtorek, 4 lutego 2020

Prezydent podpisał nowelizację ustaw sądowych

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 20 grudnia 2019 r. o zmianie ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych, ustawy o Sądzie Najwyższym oraz niektórych innych ustaw. 
Wtorek, 4 lutego 2020

Para Prezydencka Republiki Macedonii Północnej w Polsce [PL/ENG]

– Wspieramy euroatlantyckie i unijne aspiracje Macedonii Północnej – mówił Prezydent Andrzej Duda po rozmowach z Stevo Pendarovskim, Prezydentem Republiki Macedonii Północnej. Zachęcał też polskich przedsiębiorców, by silniej inwestowali w tym kraju. 
Wtorek, 4 lutego 2020

Dwie ustawy z podpisem Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o ustanowieniu Dnia Nauki Polskiej oraz nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne. 
1 POPRZEDNIA 45678910  204
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.