przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 31 lipca 2019

Hołd dla Powstańców Warszawskich [PL/ENG]

Chcę podziękować za to przesłanie Powstańców, które mówi, że naszym obowiązkiem jest budować kraj tak, by ich wartości trwały i były kultywowane. My tych wartości nigdy nie zatracimy, przyrzekam Wam to – mówił Prezydent podczas Apelu Poległych. 
Środa, 31 lipca 2019

Spotkanie z ministrem spraw zagranicznych Niemiec

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z ministrem spraw zagranicznych Niemiec Heiko Maasem, który przyjechał do Warszawy w związku z 75. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. 
Wtorek, 30 lipca 2019

Prezydent podpisał dziewięć ustaw

Prezydent Andrzej Duda podpisał m.in. nowelizacje ustaw: Prawo o ruchu drogowym; Prawo energetyczne; o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych oraz o pracowniczych programach emerytalnych; o postępowaniu egzekucyjnym w administracji. 
Wtorek, 30 lipca 2019

O polskim języku migowym w Belwederze

W Belwederze odbyło się spotkanie z szeroką reprezentacją społeczności osób głuchych i niedosłyszących, pt. „Polski język migowy w Konstytucji RP”. 
Niedziela, 28 lipca 2019

100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych z Belgią

Wieczorem na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja z okazji 100. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych z Belgią. 
Czwartek, 25 lipca 2019

Okolicznościowa iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego

Wieczorem na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja z okazji 100. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych z Holandią. 
Środa, 24 lipca 2019

Młodzi zwolnieni z podatku PIT

Andrzej Duda podpisał m.in. nowelizację ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, dzięki której młodzi będą zwolnieni z podatku PIT. 
Środa, 17 lipca 2019

Prezydent podpisał nowelę ustawy o wsparciu kredytobiorców

Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy oraz niektórych innych ustaw. 
1 POPRZEDNIA 45678910  182
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.