przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 4 października 2019

Inauguracja roku akademickiego na Uczelni Łazarskiego

Wraz z początkiem października nowy rok akademicki powitali studenci z całej Polski. W uroczystej inauguracji na Uczelni Łazarskiego w Warszawie wziął udział Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 4 października 2019

Para Prezydencka na gali z okazji 25-lecia ARiMR

Prezydent Andrzej Duda oraz Agata Kornhauser-Duda wzięli udział w uroczystej gali z okazji 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz inauguracji działalności Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. 
Piątek, 4 października 2019

Prezydent podpisał sześć ustaw

Prezydent Andrzej Duda podpisał m.in. ustawę o lotach najważniejszych osób w państwie oraz nowelizację ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na rok 2019. 
Piątek, 4 października 2019

Andrzej Duda o rewolucji przemysłowej 4.0

Polska jest w dobrym momencie do dokonania skoku technologicznego, grzechem byłoby niewykorzystanie obecnej sytuacji – powiedział Prezydent Andrzej Duda podczas konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu rzeczy w Polsce". 
Wtorek, 1 października 2019

Prezydent: Panie Marszałku, dziękujemy za Pana drogę życia poświęconą Ojczyźnie

Szanowny Panie Marszałku! Ze łzami w oczach dziękujemy za Pana drogę życia pięknie poświęconą Ojczyźnie – napisał Prezydent Andrzej Duda w księdze kondolencyjnej po śmierci Marszałka Kornela Morawieckiego. 
Wtorek, 1 października 2019

Życzenia Prezydenta RP z okazji inauguracji roku akademickiego

Wierzę, że polskie odkrycia naukowe i opracowane na polskich uczelniach wynalazki będą w coraz większym stopniu zmieniały oblicze gospodarki i przyczyniały się do poprawy jakości życia Polaków – napisał Prezydent RP w liście do społeczności akademickiej. 
Sobota, 28 września 2019

Dziękujemy siatkarzom za wspaniały występ

Bardzo dziękujmy naszym siatkarzom za wspaniały występ, za bardzo dobrą grę w mistrzostwach Europy. Tak trzymać! – powiedział Prezydent Andrzej Duda po wygranej Polaków z Francją i zdobyciu przez naszą drużynę brązowego medalu. 
Sobota, 28 września 2019

Odszedł Jan Kobuszewski. Jakiś ciepły promyk zgasł

Odszedł Jan Kobuszewski – znakomity aktor teatralny, filmowy i estradowy. – Odszedł Pan Jan Kobuszewski; jakiś ciepły promyk zgasł. RiP – napisał Prezydent Andrzej Duda na Twitterze. 
1 POPRZEDNIA 567891011  191
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.