Menu rozwijane

31 marca 2018
„Niech tajemnica Nocy Zmartwychwstania i radość Wielkanocnego poranka przyniesie duchowe pokrzepienie i obudzi w nas nadzieję”
o1744262588.jpg

Drodzy Rodacy!

Szanowni Państwo!

Z okazji Świąt Wielkanocnych łączymy się z Państwem serdecznymi myślami i składamy najlepsze życzenia.

Chcemy pozdrowić każdą polską rodzinę – w kraju i na świecie. ENGLISH VERSION >>>

W Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego skupia się sens wiary chrześcijańskiej. Symbolika Świąt Wielkanocnych odnosi się do losu każdego człowieka, pragnącego, aby dobro zwyciężało nad złem, a życie nad śmiercią. Wszyscy potrzebujemy i szukamy umocnienia. Bądźmy w tych dążeniach razem – uważni na innych i wspierający się wzajemnie.

Niech tajemnica Nocy Zmartwychwstania i radość Wielkanocnego poranka przyniesie duchowe pokrzepienie i obudzi w nas nadzieję. Życzymy, aby w polskich domach i społecznościach było jak najwięcej bliskości i szacunku.

W tym roku obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości. Sto lat temu wzruszeni rodacy witali wolną Ojczyznę jako odradzającą się do nowego życia. Dzisiaj to my jesteśmy odpowiedzialni za niepodległą Polskę. Tworzymy Rzeczpospolitą silną  – dla dobra nas samych i następnych pokoleń.

Niech czas Wielkanocnych Świąt i nadchodzącej wiosny będzie dla Państwa pełen radości. Życzymy Państwu zdrowia i pogody ducha.

Spokojnych Świąt!

Wesołego Alleluja!

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

Pierwsza Dama

Agata Kornhauser-Duda