przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 14 lutego 2019

Prezydent do uczestników debaty „Narracje o Polsce za granicą”

Jeśli chcemy mieć wpływ na to, jak postrzegają nas inni, musimy aktywnie kształtować debatę intelektualistów i inspirować twórczość artystów – napisał Prezydent Andrzej Duda do uczestników belwederskiej debaty „Narracje o Polsce za granicą”. 
Środa, 13 lutego 2019

Życzenia Prezydenta dla Jana Peszka

Z okazji 75. rocznicy urodzin proszę przyjąć serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia. W tym uroczystym dniu chciałbym przekazać wyrazy uznania i podziękować za dotychczasowe dokonania aktorskie oraz za działalność dydaktyczną - napisał Prezydent. 
Środa, 13 lutego 2019

Oświadczenie Prezydenta RP po spotkaniu z Wiceprezydentem USA [PL/ENG] 

Poruszyliśmy ważne tematy, które w przestrzeni pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską stanowią obecnie kwestie najistotniejsze, związane z naszą współpracą sojuszniczą i gospodarczą - mówił Andrzej Duda po rozmowach z Michaelem Pence'em. 
Środa, 13 lutego 2019

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z polskimi i amerykańskimi żołnierzami 

Ogromnie się cieszę, że wizyta Wiceprezydenta USA wraz z delegacją w Polsce rozpoczyna się od tego ważnego i symbolicznego wydarzenia: od podpisania porozumienia otwierającego dla Polski zakup systemów artyleryjskich, rakietowych HIMARS - mówił Prezydent. 
Wtorek, 12 lutego 2019

Wystąpienie Prezydenta na uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych pracownikom WIM 

Dziękujemy za tę służbę. Z jednej strony – dla pacjenta, ale z drugiej – także za wkład, jaki dzięki swojej służbie i pracy mają Państwo w rozwój polskiej medycyny wojskowej, Wojskowego Instytutu Medycznego – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 12 lutego 2019

Prezydent: Oni ratowali ludzi, nie licząc się z żadnymi kosztami 

To im przyświecało: ratowali ludzi, nie licząc się z żadnymi kosztami, współdziałając ręka w rękę jako Polacy – czy to polskiego, czy żydowskiego pochodzenia – mówił Prezydent o polskich ambasadorach ratujących Żydów podczas II wojny światowej. 
1234567  286
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.