przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 17 lipca 2019

List Prezydenta do uczestników konferencji „Rola najstarszej instytucji samorządowej – sołtysów w inicjowaniu rozwoju obszarów wiejskich”

– Funkcja sołtysa, od wieków ugruntowana w tradycji polskiego ustroju, nie tylko nie traci dziś na znaczeniu, ale wręcz zyskuje nowy wymiar podkreślił Andrzej Duda. 
Niedziela, 14 lipca 2019

List Prezydenta z okazji 76. rocznicy Zbrodni Wołyńskiej

Tragedia, jaka spotkała tutaj naszych Rodaków, nieustannie pozostaje w pamięci. Łączę się z Państwem we wspólnocie modlitwy i bolesnej zadumy. Składam hołd Ofiarom zbrodni w Janowej Dolinie oraz wszystkim Ofiarom rzezi wołyńskiej – napisał Prezydent. 
Niedziela, 14 lipca 2019

List Prezydenta z okazji 39. rocznicy Lubelskiego Lipca`80

Bez odwagi i determinacji ludzi pracy Lubelszczyzny nie byłoby Sierpnia 80, nie byłoby Solidarności i nie byłoby dziś niepodległej Rzeczypospolitej – napisał Prezydent. 
Niedziela, 14 lipca 2019

List z okazji XXVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

Rodzina Radia Maryja jest prawdziwą obywatelską wspólnotą, której spoiwem jest przywiązanie do wartości chrześcijańskich i umiłowanie Ojczyzny. To filary, na których od początków naszej państwowości opiera się nasza narodowa wspólnota – napisał Prezydent. 
Sobota, 13 lipca 2019

List na IV Zjazd Byłych Pracowników PGR-ów w Wartkowie

Pragnę zapewnić, że wspierałem i wspierać będę wszelkie działania służące rozwojowi polskiej wsi i polskiego rolnictwa. Jest to dla mnie jeden z najważniejszych prezydenckich priorytetów – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 13 lipca 2019

Życzenia urodzinowe dla Marii Koterbskiej-Frankl

Z okazji pięknego jubileuszu urodzin pragnę wraz z Małżonką złożyć Pani najserdeczniejsze gratulacje i życzenia oraz podziękować za bogaty dorobek artystyczny. Należy Pani do grona najpopularniejszych polskich wokalistek – napisał Prezydent. 
Piątek, 12 lipca 2019

List Prezydenta na obchody 76. rocznicy pacyfikacji wsi Michniów

Oddajemy dziś cześć tym, którzy walczyli z bronią w ręku – ale to również dzień pamięci o wszystkich mieszkańcach polskich wsi, którzy w latach wojny zaznali cierpienia – napisał Prezydent. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 11 lipca 2019

List do generałów Wilhelma Grüna i Adama Joksa

Bydgoskie centrum szkoleniowe już od 15 lat stanowi zasadniczy element systemu szkolenia na potrzeby wspólnych działań Sojuszu – napisał Prezydent RP do generałów Wilhelma Grüna (kończy służbę w Bydgoszczy) i Adama Joksa (obejmuje tę placówkę). 
1234567  132
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.