przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 15 września 2019

List na uroczystości odsłonięcia i poświęcenia Pomnika Pamięci w Chociwlu

Jestem przekonany, że odsłaniany dziś pomnik będzie szczególnym świadectwem dla urodzonych na tej ziemi młodych pokoleń Polaków – napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 14 września 2019

List Prezydenta z okazji 37. Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę

Nie mam wątpliwości, że działając razem, w duchu narodowej zgody, świadomi naszej tożsamości oraz jej głębokich, autentycznych korzeni – potrafimy sprostać nowym wyzwaniom – napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 14 września 2019

List do uczestników uroczystości na Cmentarzu-Mauzoleum w Palmirach

Dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o pomordowanych w Palmirach i dbają o to ważne dla nas, Polaków, miejsce. Szczególne pozdrowienia kieruję do tych, którzy odwiedzają tu groby swoich bliskich – napisał Prezydent RP. 
Sobota, 14 września 2019

List Prezydenta na wydarzenie patriotyczne „Iskra Pamięci”

Ustawiamy dzisiaj tysiące zniczy, które jasno płoną i tworzą wizerunek polskiego orła – symbol narodu, który jako pierwszy przeciwstawił się agresji hitlerowskiej i stalinowskiej – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 14 września 2019

List Prezydenta na uroczystości patriotyczne w Twierdzy Modlin

Polscy żołnierze bronili Polski, osamotnionej w chwili próby, ale bronili też całej Europy, przeciwko której obróciła się zbrodnicza niemiecka nazistowska machina – napisał Prezydent. 
Czwartek, 12 września 2019

List z okazji 150-lecia Polskiej Spółdzielczości Spożywców „Społem”

Cieszę się, że historyczna nazwa „Społem” nie zniknęła z polskiego krajobrazu gospodarczego i że w nowych już realiach ekonomicznych potrafią Państwo z sukcesem prowadzić prężną działalność – napisał Prezydent RP. 
Czwartek, 12 września 2019

List do uczestników Gali XXV-lecia Urzędu Zamówień Publicznych

Prawo zamówień publicznych i stojący na straży jego przestrzegania Urząd Zamówień Publicznych są istotnym elementem naszej państwowości rozumianej jako przestrzeń wzajemnego zaufania – napisał w liście Prezydent RP Andrzej Duda. 
Środa, 11 września 2019

List Prezydenta z okazji 39. rocznicy podpisania Porozumień Katowickich w Dąbrowie Górniczej

Mamy obowiązek oddawać cześć tym, którym zawdzięczamy naszą wolność i niepodległość. Pamiętać w całości tę wielką lekcję historii, żebyśmy nie uronili żadnego ważnego jej fragmentu – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
1234567  140
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.