Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Niedziela, 26 maja 2019

Najlepsze życzenia dla wszystkich Mam

Okolicznościowa iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego z okazji Dnia Matki

Życzenia

z okazji Dnia Matki

 

 

Szanowne Panie!

Drogie Mamy!

 

Z okazji Dnia Matki, tego pięknego i wyjątkowego święta, prosimy wszystkie Mamy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń i gratulacji.

 

Życzymy Paniom pogody ducha i uśmiechu. Oby jak najwięcej było chwil, w których szczęście, uśmiech i wdzięczność dzieci będą dla wszystkich Mam nagrodą za troskę i dopełnieniem radości macierzyństwa. Życzymy także, aby wśród codziennych starań o dom i rodzinę – starań, które łączą Panie niejednokrotnie z pracą zawodową – nigdy nie brakło potrzebnych sił, pomocnych dłoni oraz tak ważnych chwil odpoczynku.

 

Wyrażamy nadzieję i oczekiwanie, że wytrwałość, oddanie i zapobiegliwość, z jakimi codziennie troszczą się Panie o swoje dzieci, będą się zawsze spotykały z należnym szacunkiem. Dziękujemy za codzienny trud i za starania o to, żeby wszystkie dzieci były w przyszłości dobrymi ludźmi i dobrymi obywatelami. Bo przecież to w domu uczymy się najpierw, że wzajemna życzliwość, zgoda i uczynność budują wokół nas lepszy, bardziej przyjazny i sprawiedliwy świat.

 

Niech dzisiejszy dzień będzie dla Pań prawdziwym świętem, czasem radosnych spotkań, dobrych rozmów i miłych gestów – ofiarowanych Paniom wyrazów miłości i przywiązania.


Raz jeszcze przekazujemy wszystkim Mamom nasze najlepsze życzenia i serdecznie pozdrawiamy.

 

Z wyrazami szacunku
Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda

 

Wieczorem na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja z okazji Dnia Matki.

Poleć znajomemu