Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Sobota, 15 lutego 2020

Jubileusz 800-lecia posługi w Polsce Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego

Uczestnicy uroczystości

z okazji jubileuszu 800-lecia posługi w Polsce Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego

oraz święta patronalnego

Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

im. bł. Gwidona z Montpellier

w Pacanowie

 

 

Czcigodna Siostro Dyrektor!

Czcigodne Siostry Kanoniczki!

Szanowni Pracownicy i Drodzy Mieszkańcy Domu Ojca Gwidona!

Szanowni Państwo!

 

Jubileusz osiemsetlecia posługi Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego w Polsce i święto patronalne Domu Ojca Gwidona w Pacanowie to wyjątkowe wydarzenia w życiu tego Zgromadzenia. Z tej okazji przekazujemy Czcigodnym Siostrom oraz ich Podopiecznym najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia.

 

Niech wspaniała, zasłużona rodzina zakonna Sióstr Kanoniczek rozwija się i cieszy nowymi powołaniami. Niech prowadzonym przez Siostry placówkom i dziełom charytatywnym towarzyszy błogosławieństwo Bożej Opatrzności oraz życzliwe wsparcie ludzi dobrej woli. Życzymy Siostrom radości z owoców służby, którą pełnią Siostry wobec potrzebujących. Wszystkim młodym, którzy znaleźli schronienie w Domu Ojca Gwidona, życzymy wytrwałości i nadziei. Oby jak najszybciej spełniły się Wasze marzenia i plany. Niech w Waszym życiu zawsze będą obecne osoby, które ofiarują Wam miłość, bliskość, opiekę i zrozumienie.

 

Serdeczne pozdrowienia i wyrazy uznania kierujemy także do wspierających Siostry Kanoniczki dobroczyńców. Dziękujemy wszystkim, którzy biorąc udział w dzisiejszej aukcji, wspomogą Siostry w dziele budowy nowego, nowoczesnego domu dla dzieci. Cieszymy się bardzo, że również my możemy włączyć się w tę inicjatywę. Ufamy, że energia, zapał i ofiarność Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego zainspirują jak najliczniejsze grono donatorów, którzy zechcą wnieść swój wkład w realizację tak ważnego i potrzebnego przedsięwzięcia.

 

Gratulując pięknego jubileuszu – i wracając myślami do naszego miłego ubiegłorocznego spotkania w Pałacu Prezydenckim – raz jeszcze składamy Czcigodnym Siostrom najlepsze życzenia. Gorąco pozdrawiamy uczestników aukcji oraz dzisiejszych rocznicowych uroczystości. Wszystkiego dobrego, szczęść Boże!

 

Z wyrazami szacunku i sympatii

Agata Kornhauser-Duda

Andrzej Duda

 

 

 

Poleć znajomemu