Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 1 września 2015

"Niech nowy rok szkolny przyniesie wiele powodów do radości i satysfakcji"

Para Prezydencka podczas akcji Caritas "Tornister pełen uśmiechów" (20 sierpnia 2015 r.)

Drodzy Uczniowie!

 

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2015/2016 życzymy wszystkim sukcesów, wspaniałych przyjaźni, rozwijania pasji i zainteresowań. Życzymy, by poznawanie dziejów naszej cywilizacji, jak i nowych technologii pozwoliło Wam rozumieć współczesny świat.


Wśród nauczycieli znajdziecie na pewno osoby gotowe wspierać Wasze aspiracje. Ale przede wszystkim pamiętajcie, aby wymagać od siebie samych. Zobacz także: "Trzeba stwarzać jak największe możliwości samorozwoju"

 

Ze szczególną serdecznością myślimy o uczniach, którzy po raz pierwszy przekroczyli dzisiaj próg szkoły. Rozumiemy emocje, jakie temu towarzyszą. Wierzymy, że w tych ważnych chwilach pierwszoklasiści będą mogli liczyć na życzliwość wychowawców, rodziców, koleżanek i kolegów.

 

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy!

 

Proszę przyjąć życzenia, aby Państwa nauczycielski trud był otaczany poważaniem, społecznym uznaniem i życzliwością. Życzymy wiele satysfakcji i radości. Przekazując wiedzę i ucząc działania dla dobra wspólnego, kształtują Państwo kolejne pokolenia Polaków, wspierając rodziców w formowaniu postaw, od których zależy przyszłość naszej Ojczyzny.

 

Rodzicom życzymy zadowolenia z osiągnięć dzieci.

 

Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim Państwu, całej szkolnej społeczności, wiele powodów do radości i satysfakcji.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Andrzej Duda

Agata Kornhauser-Duda

 

Poleć znajomemu